Jump to content

Selam!

mehlikanisa

Önerilen İletiler

merhaba ben mehlika nisa. 17 yaşındayım, 12. sınıf öğrencisiyim. anime izlemeye yeni başladım birkaç tane izledim sadece. şu an için en sevdiğim karakter death note'tan light. animeler, mangalar ve  japon kültürü hakkında daha çok şey öğrenmek istediğim için ve birkaç arkadaş edinirim belki diye foruma üye oldum. benimle iletişime geçmek, arkadaş olmak isteyen vs. discordtan ekleyebilir mehlikanisa#4448 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Nisa, aramıza hoşgeldin!

Ben Melisa genellikle Mely derler. Üniversite son sınıf öğrencisiyim. Forum hakkında veya genel herhangi bir sorun olursa çekinmeden yazabilirsin. Alta bırakacağım linke giderek de muhabbet ettiğimiz mekana ulaşabilirsin. :thank_you__onion_by_elcerbero:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mehlikanisa, 1 saat önce tarihinde yazdı:

merhaba ben mehlika nisa. 17 yaşındayım, 12. sınıf öğrencisiyim. anime izlemeye yeni başladım birkaç tane izledim sadece. şu an için en sevdiğim karakter death note'tan light. animeler, mangalar ve  japon kültürü hakkında daha çok şey öğrenmek istediğim için ve birkaç arkadaş edinirim belki diye foruma üye oldum. benimle iletişime geçmek, arkadaş olmak isteyen vs. discordtan ekleyebilir mehlikanisa#4448 

Hoş geldin Nisa, bende 23 yaşında elektrik elektronik son sınıf öğrencisiyim, yaklaşık 10 yıldır anime izliyorum :) Mely zaten mekanın adresini bırakmış istediğin gibi muhabbet edebilirsin, onun haricinde bir sorun olursa sormaktan çekinme :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin Nisa Ben Görkem arkadaşlarım bana Gorjek der, bende senin gibi YKS öğrencisiyim, mely yukarda bırakmış mekanı genelde ordayımdır, şu aralar sınavlar olduğu için çoğu kişi girmez foruma, bende eskisi kadar sık giremiyorum yada unutuyorum ancak beni etiketlediğin zaman geri dönüt alırsın problem yok :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mehlikanisa, 19.11.2020 - 15:42 tarihinde yazdı:

Hoşgeldiin, ben Utku. 23 yaşındayım, sohbet etmek muhabbet etmek istediğin bir zaman olursa burdayım.Umarım iyi anlaşırız,iyi zaman geçirirsin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.