Jump to content

merhabalar <33

viofinn

Önerilen İletiler

Merhaba! Ben Melisa, 10. sınıfım ve yaklaşık 3 yıldır anime izliyorum.Günlerim anime/dizi izleyerek,manga okuyarak ve maalesef ki ders çalışarak geçiyor. Favori animem Hunter x Hunter ya da Neon Genesis Evangelion olabilir. Bu arada bu yazdığım ilk forum jfdghjkgd Aslında birkaç ay öncesinde hesabı açmıştım ama yazmak bugüneymiş.Umarım çok çok iyi geçiniriz,İyi günler <33 arkadaş olmak isterseniz ekleyebilirsiniz,, viofin#0748

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Melisa merhaba hoş geldin :thank_you__onion_by_elcerbero:

Bizde de bir Mely(aka Melisa) var ablan olur kendisi :embarrassed4-onion-head-emoticon:

Forumda  bolca eğlenmeni ve güzel vakitler geçirmeni umuyorum.

Sormak istediğin herhangi bir şey olduğunda sormaktan çekinme artık sen de bizden birisin.

7/24 Muhabbet mek.. pardon dutluğumuza da bekleriz. İyi forumlar:full-onion-head-emoticon:

Spoiler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

viofinn, 12 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba! Ben Melisa, 10. sınıfım ve yaklaşık 3 yıldır anime izliyorum.Günlerim anime/dizi izleyerek,manga okuyarak ve maalesef ki ders çalışarak geçiyor. Favori animem Hunter x Hunter ya da Neon Genesis Evangelion olabilir. Bu arada bu yazdığım ilk forum jfdghjkgd Aslında birkaç ay öncesinde hesabı açmıştım ama yazmak bugüneymiş.Umarım çok çok iyi geçiniriz,İyi günler <33 arkadaş olmak isterseniz ekleyebilirsiniz,, viofin#0748

Hoş geldin Melisa, muhabbet mekanımıza gelip istediğin gibi muhabbet edebilirsin, onun haricinde bir şey olursa sormaktan çekinme :) Keyifli forumlar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.