Jump to content

Boruto Genel Tartışma Başlığı

Eolo-sama

Önerilen İletiler

MikasaWithInTheFire, 10 saat önce tarihinde yazdı:

Sadakatimden izlemeye başlamıştım ve epey de sarıyor. Haftalık çerez niyetine izleyeceksin, her pazar :)

Bende öyle izliyordum yani arada Boruto biraz gıcık etse de fena değildi ama o sıra biraz sıkmıştı takip edemedim sonra birikti kaldı öyle :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

utkudrgn, 55 dakika önce tarihinde yazdı:

Yani açıkçası ben borutoyu gördüğümde dedim ki aha one piece`e kafa tutacak adam akıllı anime çıkıyor bunu izlerken deli gibi eğleniriz şimdi diye bekledim animeyi önüme velet koydular açıkçası devam animesi olmasada hikayesiyle vesaire bağlantılı bi anime en az naruto shippuden kadar sağlam bi anime beklerdim

Herkesin yanılgısı Shippuden oldu. Bence sağlam kısmı tıpkı bir önceki seride olduğu gibi Shippudende gelecek. Eskiden nasıl fillerlara katlandıysak öyle düşün.  Bir de şu var mangada bir olay var ama karakterleri tanımadan etmeden direk olaya geçmek iyi olmazdı. Mesela bir karakter çocukken daha sevimli, ayrı bir havası var. Konohamuru'yu gördünüz mü, Boruta'da? Bambaşka biri olmuş çıkmış;

Spoiler

Bıcıruk Konohamaru büyümüş ve olgunlaşmış. Şahsen çocukluğunu şimdiki haline tercih ederim.

Şimdi aynı şekilde, Boruto'da büyüyecek gelişecek.  Şimdi bakarsan Boruto'nun hiç bir amacı yok?

Spoiler

Kurtarması gereken bir arkadaşı yok, bambaşka bir dünya. Shinobi olmak bile tercih meselesi, babasının sahip olduğu türden bir gücü yok; babasını görmüş ve Hokagelik'e heves etmemiş bir çocuk.  

Babasının tam zıttı, her imkana sahip; arkadaşlarıyla ilişkileri iyi. Kardeşi var, annesi var. Babasının ne yaşadığı hakkında ufacık bir fikri yoktu başlarda.  

O yüzden herkes onu "şımarık bebe" olarak nitelendirdi.

Bir önceki seriyi biz izledik, Boruto değil.  

Spoiler

Tabi sonra o da izledi neyse.

Yani söyleyeceğim o ki; baştaki önyargıları kırıp, yeni bir çocuğun hikayesini izlemek güzel olur.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

utkudrgn, 22.11.2020 - 14:18 tarihinde yazdı:

insanların borutoyu sevmeme nedeni Naruto Shippudenden sonra aha Naruto hokage oldu bakalım başına ne gelicek diye düşünürken bi anda boruto gibi bir veledi önümüze koymalarından dolayı linç yiyorlar ki bence linç etmekte azda olsa haklılar bana göre naruto shippuden ile boruto kıyaslanamaz naruto shippuden çok daha güzeldi en azından benim görüşüm böyle 

İlerleyen bölümlerde boruto ve arkadaşları kendini geliştirdikçe Naruto'nunda dahil olacağı olay olacağını düşünüyorum. uzun soluklu bir seri olacak ve ilk başta nartuo'nun ilk serisi gibi bir seri olacak sanırım. İlk başta bana da çok basit geliyordu. Düşmanları sınırlı ve kısa sürede alt ettiler. Yinede genel olarak naruto'nun ilk serisine oldukça benzer bir tadı var. sadece karakterlerin huyları değişik :D

Bu seriden umudum var. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Spoiler

Jiraiya Naruto'ya rasenganı öğretirken bunun geliştirilmesinin 10yıl gibi bir süre sürdüğünü demesi ve Naruto'nun 1000 klon ile 3 günde yani toplam 3000 günde ( ortalama 8 sene) öğrenmesi >>> yaptığı klon sayısı 5i geçemeyen borutonun bi kaç günde rasengan yapması...  söyleyeceklerim bu kadar

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Boruto : Naruto the next generations. Bence Naruto beklentisi ile izlemiyorsanız sevebilirsiniz çoğu sevmeyen kişi Naruto seviyesinde bir anime beklediği için sevmedi linçledi.

Boruto'nun sevmediğim yönleri: Filler bölümler Naruto'nun 180-219 bölümleri gibi sıkıcı. Filler/Cannon bölümlerde kunailer değil boş laflar savaşıyor. 30 bölüm yan hikaye 10 bölüm ana hikaye gidiyor ve yan bölümlerin senaryosu iyi değil. Sasuke neden bu kadar güçsüz?.Orichimaru'yuda ebeveyn yapmazsın be.

Boruto sevmedeğim yönleri olmasa daha severek izleridm.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ksmts, 28.11.2020 - 00:52 tarihinde yazdı:

Boruto : Naruto the next generations. Bence Naruto beklentisi ile izlemiyorsanız sevebilirsiniz çoğu sevmeyen kişi Naruto seviyesinde bir anime beklediği için sevmedi linçledi.

Boruto'nun sevmediğim yönleri: Filler bölümler Naruto'nun 180-219 bölümleri gibi sıkıcı. Filler/Cannon bölümlerde kunailer değil boş laflar savaşıyor. 30 bölüm yan hikaye 10 bölüm ana hikaye gidiyor ve yan bölümlerin senaryosu iyi değil. Sasuke neden bu kadar güçsüz?.Orichimaru'yuda ebeveyn yapmazsın be.

Boruto sevmedeğim yönleri olmasa daha severek izleridm.

yanlışın var 1bölüm ana hikaye  10 bölüm yan hikaye 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 10 ay sonra...

Bugün epey üzgünüm, yıllar sonra tekrar aynı karakter için ağlıyorum. Bugün çıkan bölüm içler acısı:

Spoiler

Kurama'ya veda bölümü. Naruto ile güzel ikiliydiler, ayrırlırlarken bile Naruto'nun "birlikte ölmek aslında çok da kötü bir son değil bizim için"  diyişi gözlerimi sele boğdu. Birlikte ölmeyi beklerken, yalnız kalmak... Naruto nasıl başa çıkacak bu ağır dramla?  Söylenecek söz yok, gözyaşları yeterince konuşuyor:crying2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

mangası gerçekten güzel özellikle kishimoto başa geçtikten ve kawaki geldikten sonra daha bi güzel oldu fakat anime canonlar çok sıkıcı chunnin seçme sınavı bölümlerini izlerken uykum geldi gerçekten mangası güzel fakat anime canon ve fillerlar çok boş ve sıkıcı

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.