Jump to content

Boruto Genel Tartışma Başlığı

Eolo-sama

Önerilen İletiler

Boruto ile ilgili her türlü konuşma bu başlık altında yapılacaktır.

Kurallar:

1. Bu başlık yalnızca Boruto ile ilgili olup Naruto ve Naruto Shippuuden ile ilgili konuşmak, bunlar ile alakalı spoiler içinde olsa bile bilgi vermek yasaktır.

2. Spoiler içerebilecek her türlü girdi spoiler içinde yazılmalıdır. Spoiler içine almak için ileti girerken kullandığınız kutucuğun üst kısmında en sağda yer alan göz üstünde çizgi olan tuşa basabilirsiniz :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Eolo-sama başlığı Boruto Genel Tartışma Başlığı olarak değiştirdi

Ayrı bir anime olarak düşünüp, gelişen teknolojik şartlar ve orochimaru gibi bir baş belasının olmayışı yüzünden insanların beğenmemekte ısrar ettiği, gereksiz yere linçlediği anime.

Düzenlenme: MikasaWithInTheFire tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MikasaWithInTheFire, 17 saat önce tarihinde yazdı:

Ayrı bir anime olarak düşünüp, gelişen teknolojik şartlar ve orochimaru gibi bir baş belasının olmayışı yüzünden insanların beğenmemekte ısrar ettiği, gereksiz yere linçlediği anime.

İnsanların linçlemesinin sebebi Naruto gibi bir animeden sonra buna geçilmesi, yani herkes Naruto ile büyüdü şimdi bir anda Boruto çıktı. Millet Naruto'yu görmek isterken ona isyan eden oğlunu görüyor bu da milleti rahatsız ediyor. :)

Bende pek ısınamasam da teknolojinin gelişmesi falan etkiledi beni. Yani bir nesil değişirken çevre faktörlerini de değiştmek gayet mantıklı ve hoş olmuş. 100. bölüme gelince nedense sıkılıp bıraktım ama belki de geri dönerim belli olmaz. Gerçi ondan önce izleyeceğim bir sürü anime var :)

GiornoGiovanna33, 6 saat önce tarihinde yazdı:
Spoiler

jiraiya sensei itachi asuma ve akatsukiden çoğu kişi ölüyo spoiler :d

Sen baya komik biriymişsin, bu komikliğinin ödülü olarak şikayet ettim seni haberin olsun.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

İnsanların linçlemesinin sebebi Naruto gibi bir animeden sonra buna geçilmesi, yani herkes Naruto ile büyüdü şimdi bir anda Boruto çıktı. Millet Naruto'yu görmek isterken ona isyan eden oğlunu görüyor bu da milleti rahatsız ediyor. :)

Bende pek ısınamasam da teknolojinin gelişmesi falan etkiledi beni. Yani bir nesil değişirken çevre faktörlerini de değiştmek gayet mantıklı ve hoş olmuş. 100. bölüme gelince nedense sıkılıp bıraktım ama belki de geri dönerim belli olmaz. Gerçi ondan önce izleyeceğim bir sürü anime var :)

Sen baya komik biriymişsin, bu komikliğinin ödülü olarak şikayet ettim seni haberin olsun.

Sadakatimden izlemeye başlamıştım ve epey de sarıyor. Haftalık çerez niyetine izleyeceksin, her pazar :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MikasaWithInTheFire, 22 saat önce tarihinde yazdı:

insanların borutoyu sevmeme nedeni Naruto Shippudenden sonra aha Naruto hokage oldu bakalım başına ne gelicek diye düşünürken bi anda boruto gibi bir veledi önümüze koymalarından dolayı linç yiyorlar ki bence linç etmekte azda olsa haklılar bana göre naruto shippuden ile boruto kıyaslanamaz naruto shippuden çok daha güzeldi en azından benim görüşüm böyle 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

utkudrgn, 3 saat önce tarihinde yazdı:

insanların borutoyu sevmeme nedeni Naruto Shippudenden sonra aha Naruto hokage oldu bakalım başına ne gelicek diye düşünürken bi anda boruto gibi bir veledi önümüze koymalarından dolayı linç yiyorlar ki bence linç etmekte azda olsa haklılar bana göre naruto shippuden ile boruto kıyaslanamaz naruto shippuden çok daha güzeldi en azından benim görüşüm böyle 

Eğer devam serisi olsaydı tam anlamıyla o zaman adı Boruto olmazdı. Shippuden kıyası yapmadım bende zaten, ayrı bir anime gibi düşünülmeli. Ha şimdiden sonra animenin gidişatı daha iyi olabilir çünkü Kishimoto manganın başına geçiyor. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MikasaWithInTheFire, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Eğer devam serisi olsaydı tam anlamıyla o zaman adı Boruto olmazdı. Shippuden kıyası yapmadım bende zaten, ayrı bir anime gibi düşünülmeli. Ha şimdiden sonra animenin gidişatı daha iyi olabilir çünkü Kishimoto manganın başına geçiyor. 

Yani açıkçası ben borutoyu gördüğümde dedim ki aha one piece`e kafa tutacak adam akıllı anime çıkıyor bunu izlerken deli gibi eğleniriz şimdi diye bekledim animeyi önüme velet koydular açıkçası devam animesi olmasada hikayesiyle vesaire bağlantılı bi anime en az naruto shippuden kadar sağlam bi anime beklerdim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.