Jump to content

Merhabalar

AliSldk

Önerilen İletiler

Merhaba ben Ali. 9. sınıf öğrencisiyim ve güzel bir anadolu lisesinde okuyorum. Anime izlemeye 6. sınıf zamanlarında başladım fakat animeye ilgi duymaya 7. sınıfta başladım. Ve bu sürede yüzü aşkın seri bitirdim. Çoğu 12 - 26 bölüm arası o yüzden uzun süreli animeleri bilmiyorum. Merak etmedim desem yalan olur Hunter x Hunter'a başlamak istiyorum yakında. Neyse fazla uzattım kısaca anime izlemeyi ve manga okumayı çok seven biriyim. (Hesabı açalı bayağı bir oldu ama neyse :D )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Alicim, aramıza hoşgeldin. :thank_you__onion_by_elcerbero:

Ben Melisa. Üniversite son sınıf öğrencisiyim. 10 seneye yakındır animelerin içindeyim. Burada güzel arkadaşlar, abi ve ablalar edineceğine eminim. Aşağı bizlerle tanışabileceğin mekanın linkini bırakıyorum.
İyi forumlar. :onion_yep_by_7anime7drawer7:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AliSldk, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba ben Ali. 9. sınıf öğrencisiyim ve güzel bir anadolu lisesinde okuyorum. Anime izlemeye 6. sınıf zamanlarında başladım fakat animeye ilgi duymaya 7. sınıfta başladım. Ve bu sürede yüzü aşkın seri bitirdim. Çoğu 12 - 26 bölüm arası o yüzden uzun süreli animeleri bilmiyorum. Merak etmedim desem yalan olur Hunter x Hunter'a başlamak istiyorum yakında. Neyse fazla uzattım kısaca anime izlemeyi ve manga okumayı çok seven biriyim. (Hesabı açalı bayağı bir oldu ama neyse :D )

Hoş geldin, umarım güzel vakit geçirirsin. Hunter x Hunter'ı ben de yakın zamanda bitirdim, ilk bölümleri biraz sıkabilir ama gittikçe güzelleşiyor. İzle derim, pişman olmazsın.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AliSldk, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin Ali, ben üniversite son sınıf öğrencisiyim :)) Mely'in paylaştığı linkten mekana gelebilirsin diyeceğim ama seni zaten mekanda gördüm diye hatırlıyorum yani nerede olduğunu biliyorsun. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.