Jump to content

Merhaba

dienlty

Önerilen İletiler

Merhaba, Ben Poyraz 10 yıldan fazladır anime izleyen biriyim animelerde hala izlemediğim birçok seri mevcut bana önerilerinizi bekliyorum :)

Lise 3. sınıf öğrencisiyim 6 Yıldan beri Sosyal Medya ile uğraşmaktayım, Kendi Sosyal Medya Hizmetlerimle...

Sizlerle tanıştığıma memnun oldum :)

Düzenlenme: Amygirl tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

dienlty, 8 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba, Ben Poyraz 10 yıldan fazladır anime izleyen biriyim animelerde hala izlemediğim birçok seri mevcut bana önerilerinizi bekliyorum :)

Lise 3. sınıf öğrencisiyim 6 Yıldan beri Sosyal Medya ile uğraşmaktayım, Kendi Sosyal Medya Hizmetlerimle...

Hoş Geldin umarım forumda keyifli vakit geçirir ve eğlenirsin :) :relax2-onion-head-emoticon: 

(sağlam reklam yapıştırdın artık "Üye Site Tanıtımları" bölümünden atarsın bakarız)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

dienlty, 8 saat önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin Poyraz, :) Reklam haricinde sohbet muhabbet etmek istersen bekleriz. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

dienlty, 14 saat önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin poyraz, ben Görkem arkadaslarım Gorjek der, bir şey lazım olursa muhabbet mekanındayım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.