Jump to content

Bleach' ın en karizma karakteri kim ?

hellsing

Önerilen İletiler

• 2 hafta sonra...
  • Yanıtlar 284
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Kuchiki Byakuya kuğulluğu, "Chire, Senbonzakura." deyişiyle, her türlü sakin hali ve hep sakin konuşmasıyla, "Ban-kai." deyip kılıcını yavaaşça yere bırakmasıyla beni her seferinde ağzım açık olarak b

Tabii ki de Zaraki Kenpachi ;DAdamım benim :)

Kisuke Urahara ;) :D(Kendi imajına sahip olan adam)

kyoraku shunsei. bu adam 1 numaralı espada'yı bankai demeden yendi. 1 numarada harbiden karizmaydı özellikle kurtların ortaya çıktığı sahnede. ama shunsei tam bankai açıp işi çabucak bitirecekken ukitake araya girdi ve dedi ki: "deli misin sen? senin bankai'ni böyle bir yerde açmamalısın. insanlar zarar görebilir" tarzında konustu tam hatırlamıyorum. ayrıca bişey dikkatimi cekti. ukitake ve shunsei, yamaji'ye karsı savasırlarken ikisi de bankai demedi.  ayrıyeten yamaji ve unohana-san da bankai çekmediler daha. urahara kisuke ise ayrı bir hikaye bence  :D  gelelim zaraki reise  :D zaraki kardeşimiz kendine aşırı güvenen ve kimseden korkmayan bir adam(yamaji hariç tabiki) bankai açsa ki bence bankai açtığını hiç görmücez karizmasına bişey diyemem ama en güçlü olabileceğini sanmıyorum. bence zarakiyi ilerleyen bölümlerde içindeki güç arzusundan dolayı hollowlasmıs bir sekilde gorebiliriz. cunku ıchıgoya hep diyordu senle ben aynıyız diye  :D ama ne olursa olsun en karizma adam shunsei bence  8) adam bi kere dövüşmeyi sevmiyor,yan gelip yatmayı, içki içmeyi ve karı kıza sarkıntılık etmeyi seviyor  :D ama iş savaş oldu mu adam bir anda zafer yolunda hersey mubahtır dıyen karanlık bir adama donusuyor  :o kısaca adamda karızma tavan yapmıs. karanlık bir karızma var adamda. sanki iyilik yapmayı gorev edinmıs karanlık bir ruh gibi  8)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kyoraku shunsei. bu adam 1 numaralı espada'yı bankai demeden yendi. 1 numarada harbiden karizmaydı özellikle kurtların ortaya çıktığı sahnede. ama shunsei tam bankai açıp işi çabucak bitirecekken ukitake araya girdi ve dedi ki: "deli misin sen? senin bankai'ni böyle bir yerde açmamalısın. insanlar zarar görebilir" tarzında konustu tam hatırlamıyorum. ayrıca bişey dikkatimi cekti. ukitake ve shunsei, yamaji'ye karsı savasırlarken ikisi de bankai demedi.  ayrıyeten yamaji ve unohana-san da bankai çekmediler daha. urahara kisuke ise ayrı bir hikaye bence  :D  gelelim zaraki reise  :D zaraki kardeşimiz kendine aşırı güvenen ve kimseden korkmayan bir adam(yamaji hariç tabiki) bankai açsa ki bence bankai açtığını hiç görmücez karizmasına bişey diyemem ama en güçlü olabileceğini sanmıyorum. bence zarakiyi ilerleyen bölümlerde içindeki güç arzusundan dolayı hollowlasmıs bir sekilde gorebiliriz. cunku ıchıgoya hep diyordu senle ben aynıyız diye  :D ama ne olursa olsun en karizma adam shunsei bence  8) adam bi kere dövüşmeyi sevmiyor,yan gelip yatmayı, içki içmeyi ve karı kıza sarkıntılık etmeyi seviyor  :D ama iş savaş oldu mu adam bir anda zafer yolunda hersey mubahtır dıyen karanlık bir adama donusuyor  :o kısaca adamda karızma tavan yapmıs. karanlık bir karızma var adamda. sanki iyilik yapmayı gorev edinmıs karanlık bir ruh gibi  8)

Aklımdakileri bire bir yazmışsın :)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hollow ichigo derim ben

Zaten animeyi dikkatlice izlemişseniz anlarsınız.Adam ulqiorra yı zorlanmadan yendi ve büyük ihtimalle vaste lorde kendisi.İchigonun siyah getsugasınıda kendisi ilk yaptı yani ichigo onu yendi diye adamı unutmayın ichigo onu yendi çünkü kendi ruhunun içindeydi kontroller onun elindeydi ama hollow ichigo ulqiorra yı solladı yani ha neden sonra dayak yedi ishida onu engelledi çünkü.Hollow ichigo çıksa aizenide yenerdi.Zaten zangetsuyla birleştiklerinde ichigoya gerçekten saldırmadılar bile ichigo bile demişti isteseler beni baştan öldürürlerdi diye çünkü aşırı güçlü hollow zangetsu değil.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.