Jump to content

Bleach' ın en karizma karakteri kim ?

hellsing

Önerilen İletiler

Kuchiki Byakuya kuğulluğu, "Chire, Senbonzakura." deyişiyle, her türlü sakin hali ve hep sakin konuşmasıyla, "Ban-kai." deyip kılıcını yavaaşça yere bırakmasıyla beni her seferinde ağzım açık olarak bırakmış adamdır. ( Yirim onu. ) Karizma olarak sıralarsak kesinlikle o. -_-

Sonra Ichımaru Gin gelir, onun gülüşü, "Bye bye" deyişi ve gözleri yeter zaten. B)

Sonra da Shunsui gelir, onun rahatlığı, Bankaisinin bilinmezliği, ve dövüşürken sinsi bir şey olup çıkması da çok hoşuma gider. :D

Bir de Ichigo Aizen'le savaşırken çok iyiydi. :P

Urahara, Kenpachi, Hitsugaya vs hepsi karizmalar ama benim sıralamam bu :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 284
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Kuchiki Byakuya kuğulluğu, "Chire, Senbonzakura." deyişiyle, her türlü sakin hali ve hep sakin konuşmasıyla, "Ban-kai." deyip kılıcını yavaaşça yere bırakmasıyla beni her seferinde ağzım açık olarak b

Tabii ki de Zaraki Kenpachi ;DAdamım benim :)

Kisuke Urahara ;) :D(Kendi imajına sahip olan adam)

Kuchiki Byakuya kuğulluğu, "Chire, Senbonzakura." deyişiyle, her türlü sakin hali ve hep sakin konuşmasıyla, "Ban-kai." deyip kılıcını yavaaşça yere bırakmasıyla beni her seferinde ağzım açık olarak bırakmış adamdır. ( Yirim onu. ) Karizma olarak sıralarsak kesinlikle o. -_-

Byakuya severlere kötü bir haberim var manga okumayan spoilera bakmasın

Evet Kuchiki Byakuya sizlere ömür arkadaşlar artık mezarı başında yas tutarsınız B)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aaah aah

Onu facede gezinirken görmüştüm, ağlamamak için kendimi zor tutmuştum resmen. :mellow:

Olsun o ölse de kuğulluğu bizimle B)

valla ben ilk bölümlerde rukiaya öyle davrandığından beri sevmiyorum kendisini

ölsede farketmez benim için yerim onun kuğullunu :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sonra Ichımaru Gin gelir, onun gülüşü, "Bye bye" deyişi ve gözleri yeter zaten. B)

Sonra da Shunsui gelir, onun rahatlığı, Bankaisinin bilinmezliği, ve dövüşürken sinsi bir şey olup çıkması da çok hoşuma gider. :D

Bir de Ichigo Aizen'le savaşırken çok iyiydi. :P

Urahara, Kenpachi, Hitsugaya vs hepsi karizmalar ama benim sıralamam bu :D

hepsine katılıyorum, ama Kenpachi benim için daha üst sıralarda -_-
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.