Jump to content

Selam!

DreamHasKiller

Önerilen İletiler

İlk öncelikle selam,ben Emircan. 19 yaşındayım eğer Anime izlemeye nereden başladın diyecek olursanız. Şunu diyebilirim ki: Shingeki no Kyojin(Attack On Titan)'ın ilk çıktığı zamanlarda çok büyük bir ilgi görmüştü. O günkü sınıf arkadaşlarımın arasında konuşurken duydum ve aldırış etmedim. Çünkü: Anime bana göre çok çocukça ve saçma sapan insanların izlediğimi düşünüyordum fakat yanılmışım. Bu Shingeki no Kyojin ile alakalı bir video çekildiğini gördüm ve biraz videoya baktığım zaman ise hoşuma gittiğini gördüm. Bir bölümünü izleyeyim dedim baktım ki gün içerisinde 18 bölüm bir gün içerisinde bitirmişsim. Bu durum benim ön yargılarımı kırmama sebep olduğunu söyleyebilirim ve Anime topluluğunu ve çeşitlerini kontrol ettiğimde ise çok fazla sevebileceğim Anime'nin olduğunu gördüm. Bu durum gerçekten beni çok etkiledi. Kendime şu kelimeleri kullandım:''bir dahaki sefere bir şey için ön yargılı davranmayacağım'' dedim. Umarım kısacası kendimi tanıtabilmişsimdir. Haa,bu arada tanıştığımıza şimdiden memnun oldum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

DreamHasKiller, 2 saat önce tarihinde yazdı:

İlk öncelikle selam,ben Emircan. 19 yaşındayım eğer Anime izlemeye nereden başladın diyecek olursanız. Şunu diyebilirim ki: Shingeki no Kyojin(Attack On Titan)'ın ilk çıktığı zamanlarda çok büyük bir ilgi görmüştü. O günkü sınıf arkadaşlarımın arasında konuşurken duydum ve aldırış etmedim. Çünkü: Anime bana göre çok çocukça ve saçma sapan insanların izlediğimi düşünüyordum fakat yanılmışım. Bu Shingeki no Kyojin ile alakalı bir video çekildiğini gördüm ve biraz videoya baktığım zaman ise hoşuma gittiğini gördüm. Bir bölümünü izleyeyim dedim baktım ki gün içerisinde 18 bölüm bir gün içerisinde bitirmişsim. Bu durum benim ön yargılarımı kırmama sebep olduğunu söyleyebilirim ve Anime topluluğunu ve çeşitlerini kontrol ettiğimde ise çok fazla sevebileceğim Anime'nin olduğunu gördüm. Bu durum gerçekten beni çok etkiledi. Kendime şu kelimeleri kullandım:''bir dahaki sefere bir şey için ön yargılı davranmayacağım'' dedim. Umarım kısacası kendimi tanıtabilmişsimdir. Haa,bu arada tanıştığımıza şimdiden memnun oldum.

Aramıza hoşgeldin, umarım bize çabuk uyum sağlarsın çünkü burada gerçektende hayatımızdaki insanlardan daha temiz kalpli kişiler var.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

DreamHasKiller, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba Emircan, Aramıza Hoş Geldin :) Umarım forumda keyifli vakit geçirir ve eğlenirsin  :relax2-onion-head-emoticon: 

Açıkçası bende animeye benzer bir şekilde başladım başlarda ön yargılı idim kuzenim bana Attack On Titan'ın konusunu anlatmış ne kadar ilgi çekici bulsam da izleme zahmetine girmedim günlük hayatta sık sık karşılaşınca (başka bir kuzenim Ansatsu Kyoushitsu önerdi, arkadaşımın biri okula Boku no Hero Academia mangası getirmişti bunun gibi) bende madem izleyeceksem kendim bakıp bana göre en iyi duranı ile başlayayım dedim bir takım öneri listeleri veya youtubedeki videolara bakınca bununla başlayayım dedim ve Re:zero ile başladım :super-onion-head-emoticon: (şimdiye kadar sayamayacağım kadar anime izledim ve manga okudum -> Şöyle düşündüm keşke önerileri ciddiye alıp (animeyi küçümsemeyip) daha erken başlasaymışım).

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emircan hoş geldin,

Ben Homhom. Sormak istediğin herhangi bir şey olursa çekinmeksizin her zaman sorabilirsin.

Ben geç de olsa dönüş yapmaya çalışırım. Benim dışımda da yardımcı olacak pek çok forum sakini mevcut. 

Umarım kalıcı üyelerden olursun.

Forumda iyi eğlenceler

:thank_you__onion_by_elcerbero:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

DreamHasKiller, 5 saat önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin, umarım güzel vakit geçirirsin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@DreamHasKiller hoş geldin, forumla ilgili veya başka bir şeyle ilgili sorun olduğunda çekinmeden sorabilirsin. Arkadaşların paylaştığı linkten muhabbet mekanına gelip bizlerle muhabbet edebilirsin. Muhabbete giremiyorum diye çekinmene gerek yok direkt selam verip başlayabilirsin. :)) Keyifli forumlar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.