Jump to content

Selamlaaaarr güzel insanlar

sukunaV2

Önerilen İletiler

Selamlaarr ben 19 yaşındayım bu sitede yeni sayılmam çoğu animeyi buradan izledim ama nedense bugüne kadar hesap oluşturmayı falan pek düşünmemiştim bugüne kısmetmiş. Anime izlemeye yeni başladım desem sanırım pek yanlış olmaz normalde çok izledim derdim ama insanların izlediklerini duyunca yeniymişim gibi hissediyorum. Herkese tekrardan merhaba tanıştığımıza memnun oldum. (anime önerilerine açık değilim AÇIM direkt. şuan boşluktayım jujutsu kaisen devam ediyorum AoT, Demon Slayer, GoH tarzı önerileriniz varsa çok sevinirim) iyi forumlar.

indir.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sukunaV2, 7 saat önce tarihinde yazdı:

Selamlaarr ben 19 yaşındayım bu sitede yeni sayılmam çoğu animeyi buradan izledim ama nedense bugüne kadar hesap oluşturmayı falan pek düşünmemiştim bugüne kısmetmiş. Anime izlemeye yeni başladım desem sanırım pek yanlış olmaz normalde çok izledim derdim ama insanların izlediklerini duyunca yeniymişim gibi hissediyorum. Herkese tekrardan merhaba tanıştığımıza memnun oldum. (anime önerilerine açık değilim AÇIM direkt. şuan boşluktayım jujutsu kaisen devam ediyorum AoT, Demon Slayer, GoH tarzı önerileriniz varsa çok sevinirim) iyi forumlar.

indir.jpg

Aramıza Hoş geldin  :) Umarım forumda keyifli vakit geçirir ve eğlenirsin. :relax2-onion-head-emoticon:

Anime öneri bölümü için bunun üzerine tıklaya bilirsin: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.