Jump to content

Shingeki no Kyojin Genel Tartışma Başlığı

Recommended Posts

Shingeki no Kyojin ile alakalı her türlü konuşma bu başlık altında yapılacaktır.

Kurallar:

1. Spoiler içeriyor olabilecek her türlü içerik spoiler içine yazılmak zorundadır. Spoiler içine almak için ileti girerken kullandığınız kutucuğun üst kısmında en sağda yer alan göz üstünde çizgi olan tuşa basabilirsiniz :)

2. Final sezonu şu anda yayımlanmakta olduğu için özellikle o sezon ile ilgili spoiler verilecekse Final Sezonu Spoiler yazılması zorunludur.

Örnek:

Final Sezonu Spoiler

İçerik

3. Kurallara uymayanlara yaptırım uygulanır.

• Replies 37
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Final sezonu spoiler  

lan biraderler yavas olun ne ara mangayi okudunuz   

Final Sezonu Spoiler

Spoiler

Ereni öldürecekler kesin. Başka ihtimal gelmiyor aklıma istemesem bile. Gabi Ereni vurduğu zamanı hatırlayın Zeke kafasına dokunmasaydı çoktan ölecekti. Öldürür Hajime bence. Ama inşallah öldürmez çok klişe olur zaten Chapter 100 sonrası sıkmaya başlamıştı. Gabi Ereni vurduğunda koptu bağlarım animeyle. Sonra Eren titanları uyandırdı aha dedim toparlayacak toparlayamadı. (bence tabii ki)

Final sezonu spoiler

Bence eren tam historianın bebeği doğduğu sıralarda ölecek sonrasında erenin hatıraları ve kurucu titan çocuğa geçerek bir nevi de olsa erenin düşünceleri yaşıyor gibi gösterilerek belki çocuk kurucu titan gücü ile eldialıların titana dönüşme genini yok edebilir bu gen silme olayını tam olarak hatırlamıyorum ama olmasa da erenin hatıraları eğer çocuk erenin ise kan bağıyla geçiyordu sanırsam 

AliSldk, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Final Sezonu Spoiler

İçeriği Gizle

Ereni öldürecekler kesin. Başka ihtimal gelmiyor aklıma istemesem bile. Gabi Ereni vurduğu zamanı hatırlayın Zeke kafasına dokunmasaydı çoktan ölecekti. Öldürür Hajime bence. Ama inşallah öldürmez çok klişe olur zaten Chapter 100 sonrası sıkmaya başlamıştı. Gabi Ereni vurduğunda koptu bağlarım animeyle. Sonra Eren titanları uyandırdı aha dedim toparlayacak toparlayamadı. (bence tabii ki)

Spoiler

abi sen ne saçmalıyorsun 100 den sonrası sıktı demişsin okumadınmı eren hayatta kurucu aktifleştiriyor

Evos07, 2 saat önce tarihinde yazdı:

lan biraderler yavas olun ne ara mangayi okudunuz 

Ne ara diyorsun da animenin aksine manga düzenli olarak yayınlanmaya devam ediyordu ben bile hepsini okumasam da 4.sezonda olacak bir çok olayı biliyorum.