Jump to content

Herkese merhabalar

Xaviree

Önerilen İletiler

Merhabalar ben Efe 15. yaşımı yeni bitirdim anime izlemeye yaklaşık 1 2 ay önce başladım. Çok anime izlemiş değilim naruto, naruto shippuden, one punch men, death note ve Elfen Lied bitirdim. Anime izlemeye bir arkadaşım sayesinde başladım önce bu ne ya bunlar izlenir mi falan diyordum da iyi ki başlamışım anime önerilerinizi beklerim umarım iyi vakit geçiririz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 20
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba Efe aramıza hoş geldin  Bir sıkıntın olursa çekinmeden sorabilirsin  Forumda iyi eğlenceler  

Xaviree, 11 saat önce tarihinde yazdı:

Merhabalar ben Efe 15. yaşımı yeni bitirdim anime izlemeye yaklaşık 1 2 ay önce başladım. Çok anime izlemiş değilim naruto, naruto shippuden, one punch men, death note ve Elfen Lied bitirdim. Anime izlemeye bir arkadaşım sayesinde başladım önce bu ne ya bunlar izlenir mi falan diyordum da iyi ki başlamışım anime önerilerinizi beklerim umarım iyi vakit geçiririz.

Aramıza Hoş Geldin Efe  :)  Umarım forumda keyifli vakit geçirir ve eğlenirsin. :relax2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Xaviree, 12 saat önce tarihinde yazdı:

Hoşgeldin

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Xaviree, 16 saat önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin Efe, muhabbet mekanının linkini zaten atmışlar, eğer forum katili sana uğramazsa muhabbete bekleriz. :) Bir şey olursa çekinmeden sorabilirsin. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.