Jump to content

Bleach fillerlarını izlemelimiyim

Sterben

Önerilen İletiler

pegasusejder, 18.12.2020 - 14:59 tarihinde yazdı:

Filler işi genellikle izleyiciye bağlı bir şey, kimileri eğlenceli buluyor kimileri sıkıcı. Eğer sıkılıyorsan bas geç zaten ana hikayeyle hiç alakası yok. Çok kararsız kalırsan başlarına bak sararsa devam edersin sarmazsa geçersin.

şuan oldum filler arc ın bittiği bölümde yorumlarda biraz bağlamışlar falan yazıyorlardı o yüzden bende izlemeye başladım tekrar fillerı diğer fillerlarda oluyomu öyle şeyler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sterben, 8 saat önce tarihinde yazdı:

şuan oldum filler arc ın bittiği bölümde yorumlarda biraz bağlamışlar falan yazıyorlardı o yüzden bende izlemeye başladım tekrar fillerı diğer fillerlarda oluyomu öyle şeyler

Bleach izleyeli yaklaşık 10 yıl oldu. :) Benim hatırladığım öyle bir şey yoktu, zaten filler tamamen alakasız bölümlere deniyordu ve Bleach'de hatırladığım kadarıyla tamamen alakasız bölümler vardı. Mesela savaşın ortasındayken sonraki bölüm sahildelerdi falan. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sterben, 18.12.2020 - 02:08 tarihinde yazdı:

Bleach'te 70. bölümlere kadar geldim şu an izlediğim kısım fillermış ve çok sıktı bu fillerı geçeceğim sizce diğer fillerları geçmeli miyim

Ben izle dersem izleyecek misin?

Sıktıysa izleme 

Bleach'in fillerları güzeldi, bana ana hikayesindense filler izlerken bir rahatlama geliyordu seviyordum her bölümünü

hatta bazı karakterleri o kadar sevmişim ki filler bölümde sadece o var diye bile izlemişliğim olmuştu

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 15 saat önce tarihinde yazdı:

Bleach izleyeli yaklaşık 10 yıl oldu. :) Benim hatırladığım öyle bir şey yoktu, zaten filler tamamen alakasız bölümlere deniyordu ve Bleach'de hatırladığım kadarıyla tamamen alakasız bölümler vardı. Mesela savaşın ortasındayken sonraki bölüm sahildelerdi falan. :D

ben 109. bölümün yorumlarına baktım izlemeden ama sanırım fillerdan sonraki bölümde sadece fillerdaki karakterleri göstermişler birde bountolardan bahsetmişler filler konusu olmasına rağmen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 20.12.2020 - 07:33 tarihinde yazdı:

124. bölüme geldim filler biteli 15 bölüm oldu hala fillerda geçen klandan bahsediyorlar kariya falan geçiyr

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sterben, Bir saat önce tarihinde yazdı:

124. bölüme geldim filler biteli 15 bölüm oldu hala fillerda geçen klandan bahsediyorlar kariya falan geçiyr

Olabilir, benim ilk animem olduğu için zaten filler falan bilmeden komple izlemiştim. Genelde filler ile ana konu tamamen bağımsız olur ama bilmiyorum neden böyle bir şey yapmışlar. Yine de o klanın çok önemli bir rol oynadığını sanmıyorum animede. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.