Jump to content

meraba meraba merabaa:3

guwug

Önerilen İletiler

ben gulsah 14(06) yasındayım, anime izlemeye daha yeni yeni başlıyorum. normalde bir iki kez başlamaya çalışmıştım, ama sürekli bir şeyler oldu ve başladıklarımı yarım(2 bölüm izlemek yarım sayılmıyor galiba:?) bıraktım. bu sefer tam başlıyorum:3 uhm.. şirin olan anime karakterlerini ve yaoi gibi şeyleri çok seviyorum, bu kadar. simdiden tesekkurler:* 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

guwug, 2 saat önce tarihinde yazdı:

ben gulsah 14(06) yasındayım, anime izlemeye daha yeni yeni başlıyorum. normalde bir iki kez başlamaya çalışmıştım, ama sürekli bir şeyler oldu ve başladıklarımı yarım(2 bölüm izlemek yarım sayılmıyor galiba:?) bıraktım. bu sefer tam başlıyorum:3 uhm.. şirin olan anime karakterlerini ve yaoi gibi şeyleri çok seviyorum, bu kadar. simdiden tesekkurler:* 

Aramıza hoşgeldin Gülşah umarım burada keyifli zamanlar geçirirsin.:angel2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

guwug, 13 saat önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin Gülşah, mely zaten mekanın linkini paylaşmış. :) Herhangi bir sorun olursa çekinmeden sorabilirsin. İyi vakitler geçirmen dileğiyle. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

guwug, 29.12.2020 - 22:42 tarihinde yazdı:

Aramıza Hoş Geldin Gülşah  :)  Umarım forumda keyifli vakit geçirir ve eğlenirsin. :relax2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.