Jump to content

Recommended Posts

czkombo, 2 saat önce tarihinde yazdı:

selam arkadaşlar yıllardır bu siteden anime izliyorum yaş 28 e gidiyor artık selam vermemek için sebep bulamadım :)

Aramıza Hoş Geldin  :)  Umarım forumda keyifli vakit geçirir ve eğlenmeye devam edersin :relax2-onion-head-emoticon:

czkombo, 2 saat önce tarihinde yazdı:

selam arkadaşlar yıllardır bu siteden anime izliyorum yaş 28 e gidiyor artık selam vermemek için sebep bulamadım :)

Selam bende 23 yaşında elektrik-elektronik son sınıf öğrencisiyim. Hoş geldin muhabbet etmek istersen Yumoş'un bıraktığı linke gelebilirsin. :) 

yumulonely, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Selamlar hoş geldinn:muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:
Eğer bir sorun olursa veya sadece muhabbet etmek istersen muhabbet mekanına bekleriz:happy-onion-head-emoticon:

Yumoş ortada yoksun yoksun gelip benim işimi çalıyorsun. :D .D Püü sana. :D 

czkombo, 11 saat önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin umarım forumda keyifli vakit geçirirsin.

Merhaba,aramıza hoşgeldin.

Umarım burada keyifli vakit geçirirsin. Soruların olursa çekinmeden yazabilirsin. İyi forumlar.

czkombo, 3 saat önce tarihinde yazdı:

herkese teşekkür ederim hoş bulduk :)

pegasusejder  aga yapma clannad yapma :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

Clannad seviyorsan iyi anlaşacağımızı düşünüyorum. :ahaaah-onion-head-emoticon:

• Vega locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Similar Content

• By spike
      merhaba ben spike, 19 yaşındayım ve yaklaşık 2 yıldır anime izliyorum. açıkcası buraya katılmamın sebebi hala anime konusunda bir 'çömez' olduğumdan sizlerin değerli anime tavsiyelerini almak^^

bunu burada söylemek için doğru başlıkta mıyım bilmiyorum ancak animelerin yarattıkları o dünyaların içinde bulunmak biraz olsun dünyadan beni uzaklaştırdığından her animeye ve onların mangakasına büyük bir saygım var diyebilirim, umarım gerçeklikten kaçtığım bu dünyayı, bu forumun sayfalarında da hissedebilirim.

japon tarihine ve kültürüne de açıkcası meraklıyım, umarım burada bu başlıklar ile alakalı da forum konuları da daha çok bulabilirim..

tekrardan hepinize merhaba, umarım iyi anlaşırız:))
    • By mitsumenaide
      herkese merhaba 18 yaşındayım ve forum ortamında henüz yeniyim ama çok sıcak bir ortam var ... zamanla alışırım umarım ... ^^ uzun bir süredir anime izliyorum , çizim yapıyorum aynı zamanda ... buradan da aynı hobileri paylaştığım arkadaşlarım olmasını isterim ^^

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.