Jump to content

Sailor Moon Eternal

Meroe

Önerilen İletiler

Merhabalar! 8 Ocak 2021 ve 11 Şubat 2021 tarihlerinde 2 film halinde gösterilecek Sailor Moon Crystal’in 4. sezonu olan Sailor Moon Eternal hakkındaki düşüncelerinizi buraya yazabilirsiniz. Açıkçası Chibiusa karakterini hiç sevmesem de filmi sabırsızlıkla bekliyorum. Umarın altyazılısına da tez zamanda ulaşabiliriz. Manganın 4. sezonu, 1900’lerde yapılmış olan 4. sezondan oldukça farklı, benim gibi Chibiusa’yı sevmeyenlerin bile merakla izleyeceğini düşünüyorum. Kaçırmayın derim!

9D22E4BC-F13F-4215-B4D3-F008966836E8.jpeg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
Sitonyum, 18.01.2021 - 10:07 tarihinde yazdı:

Uzun zaman oldu acaba Rewatch  mı yapsam. Ben chibiusa karakterini seviyorum ya zararı yok.

Film çıktı ama henüz sadece Japonya’da var :( YouTube’da kamerayla kaçak çekenler vardı izlemiştim sonra onlar da telif yemiş :d Filmi repliklerine kadar öğrenmek istiyorsan manga oku, karakterleri hatırlamak istiyorsan bence Sailor Moon Crystal izle ama ilk yapımı izlemek istersen de fark etmez. Crystal’de genellikle Chibiusa veya Usagi değil diğer tüm savaşçıların da üstlerine düştükleri için daha güzel geliyor bana 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sitonyum, 18.01.2021 - 10:07 tarihinde yazdı:

Uzun zaman oldu acaba Rewatch  mı yapsam. Ben chibiusa karakterini seviyorum ya zararı yok.

Ben şu an 3.sezondayım :D Nostalji yapıyorum :D Chibi-Usa'yı ben de sevmem ama toparladı. Genel olarak ikinci sezonda çok sinir bozucuydu ama doğru diyorsun zararı yok :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Her ne kadar mangasına göre uyarlanmış olsa da ben eski versiyonunu sevenlerdenim :D Ama yine de internette çıkar çıkmaz izleyeceğim. Bu sezonu baya sevmiştim küçükken izlediğimde.  Ama eğer 5. sezonu uyarlayacak olurlarsa umarım seri şeklinde yaparlar. Benim en sevdiğim sezondur kendisi *-* Seiya'nın yeni halini görmeyi çook isterimmm

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Valla iyi ki mangaya göre uyarlıyorlar SuperS’i hiç sevmezdim. Bütün hikaye resmen Chibiusa’nın etrafında dönmüştü, ayıp olmasın diye Usagi son savaşa dahil edilmiş gibiydi ... Ana karakterlerin çocuklarını hiçbir şekilde sevemiyorum Boruto da öyle Chibiusa da öyle ekranı mclerden çalıyorlarmış gibi geliyor 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Erifu, 24.01.2021 - 22:50 tarihinde yazdı:

Her ne kadar mangasına göre uyarlanmış olsa da ben eski versiyonunu sevenlerdenim :D Ama yine de internette çıkar çıkmaz izleyeceğim. Bu sezonu baya sevmiştim küçükken izlediğimde.  Ama eğer 5. sezonu uyarlayacak olurlarsa umarım seri şeklinde yaparlar. Benim en sevdiğim sezondur kendisi *-* Seiya'nın yeni halini görmeyi çook isterimmm

Ayy kesinliklee... Ama stars da movie olacak diye biliyorum maalesef :(( Uzun uzun izlemek isterdim Stars'ı, hele de manga versiyonunu daha çok merak ediyorum...

Meroe, 25.01.2021 - 15:22 tarihinde yazdı:

Valla iyi ki mangaya göre uyarlıyorlar SuperS’i hiç sevmezdim. Bütün hikaye resmen Chibiusa’nın etrafında dönmüştü, ayıp olmasın diye Usagi son savaşa dahil edilmiş gibiydi ... Ana karakterlerin çocuklarını hiçbir şekilde sevemiyorum Boruto da öyle Chibiusa da öyle ekranı mclerden çalıyorlarmış gibi geliyor 

Ahaha Chibi-Usa'yı ben de pek sevmem, Süpers benim de sezon sıralamasında sonuncu sırada yer alıyor ama ilk 3'lü düşman, kaplan göz,şahin göz müydü neydi onları seviyorum yaa :D Keile tüm sezon onlarla gitseydi :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.