Jump to content

Recommended Posts

Merhabalar! 8 Ocak 2021 ve 11 Şubat 2021 tarihlerinde 2 film halinde gösterilecek Sailor Moon Crystal’in 4. sezonu olan Sailor Moon Eternal hakkındaki düşüncelerinizi buraya yazabilirsiniz. Açıkçası Chibiusa karakterini hiç sevmesem de filmi sabırsızlıkla bekliyorum. Umarın altyazılısına da tez zamanda ulaşabiliriz. Manganın 4. sezonu, 1900’lerde yapılmış olan 4. sezondan oldukça farklı, benim gibi Chibiusa’yı sevmeyenlerin bile merakla izleyeceğini düşünüyorum. Kaçırmayın derim!

9D22E4BC-F13F-4215-B4D3-F008966836E8.jpeg

• 2 weeks later...
Sitonyum, 18.01.2021 - 10:07 tarihinde yazdı:

Uzun zaman oldu acaba Rewatch  mı yapsam. Ben chibiusa karakterini seviyorum ya zararı yok.

Film çıktı ama henüz sadece Japonya’da var :( YouTube’da kamerayla kaçak çekenler vardı izlemiştim sonra onlar da telif yemiş :d Filmi repliklerine kadar öğrenmek istiyorsan manga oku, karakterleri hatırlamak istiyorsan bence Sailor Moon Crystal izle ama ilk yapımı izlemek istersen de fark etmez. Crystal’de genellikle Chibiusa veya Usagi değil diğer tüm savaşçıların da üstlerine düştükleri için daha güzel geliyor bana 

Sitonyum, 18.01.2021 - 10:07 tarihinde yazdı:

Uzun zaman oldu acaba Rewatch  mı yapsam. Ben chibiusa karakterini seviyorum ya zararı yok.

Ben şu an 3.sezondayım :D Nostalji yapıyorum :D Chibi-Usa'yı ben de sevmem ama toparladı. Genel olarak ikinci sezonda çok sinir bozucuydu ama doğru diyorsun zararı yok :D

Her ne kadar mangasına göre uyarlanmış olsa da ben eski versiyonunu sevenlerdenim :D Ama yine de internette çıkar çıkmaz izleyeceğim. Bu sezonu baya sevmiştim küçükken izlediğimde.  Ama eğer 5. sezonu uyarlayacak olurlarsa umarım seri şeklinde yaparlar. Benim en sevdiğim sezondur kendisi *-* Seiya'nın yeni halini görmeyi çook isterimmm

Valla iyi ki mangaya göre uyarlıyorlar SuperS’i hiç sevmezdim. Bütün hikaye resmen Chibiusa’nın etrafında dönmüştü, ayıp olmasın diye Usagi son savaşa dahil edilmiş gibiydi ... Ana karakterlerin çocuklarını hiçbir şekilde sevemiyorum Boruto da öyle Chibiusa da öyle ekranı mclerden çalıyorlarmış gibi geliyor 

Erifu, 24.01.2021 - 22:50 tarihinde yazdı:

Her ne kadar mangasına göre uyarlanmış olsa da ben eski versiyonunu sevenlerdenim :D Ama yine de internette çıkar çıkmaz izleyeceğim. Bu sezonu baya sevmiştim küçükken izlediğimde.  Ama eğer 5. sezonu uyarlayacak olurlarsa umarım seri şeklinde yaparlar. Benim en sevdiğim sezondur kendisi *-* Seiya'nın yeni halini görmeyi çook isterimmm

Ayy kesinliklee... Ama stars da movie olacak diye biliyorum maalesef :(( Uzun uzun izlemek isterdim Stars'ı, hele de manga versiyonunu daha çok merak ediyorum...

Meroe, 25.01.2021 - 15:22 tarihinde yazdı:

Valla iyi ki mangaya göre uyarlıyorlar SuperS’i hiç sevmezdim. Bütün hikaye resmen Chibiusa’nın etrafında dönmüştü, ayıp olmasın diye Usagi son savaşa dahil edilmiş gibiydi ... Ana karakterlerin çocuklarını hiçbir şekilde sevemiyorum Boruto da öyle Chibiusa da öyle ekranı mclerden çalıyorlarmış gibi geliyor 

Ahaha Chibi-Usa'yı ben de pek sevmem, Süpers benim de sezon sıralamasında sonuncu sırada yer alıyor ama ilk 3'lü düşman, kaplan göz,şahin göz müydü neydi onları seviyorum yaa :D Keile tüm sezon onlarla gitseydi :D

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By asci
      Sailor Moon Crystal 3. Sezon Duyuruldu!

Naoki Takeuchi'nin ünlü mangası Sailor Moon'un adaptasyonlarından olan Sailor Moon Crystal'ın 3. sezonu duyuruldu.Açıklamalara göre yeni sezonda "Death Busters" arc işlenecek ve bu arc'ta Satürn Savaşçısı,Uranüs Savaşçısı ve Neptün Savaşçısı da olaylara dahil olarak karşımıza çıkacak.

.
      Bunun yanında yine resmi sitesinden Sailor Moon'un 20. yılı şerefine başka bir proje daha düzenleneceği duyuruldu.Fakat yeni proje için ileride ayrıntılı açıklama yapılacağı duyuruldu.(Benim tahminimce ya bir müzikal ya da live-action olacak.)
      Sailor Moon'un 1992-1997 yılları arasında 5 sezonu yayınlanmıştı.Bunların yanında çok sayıda uzun filmleri ve tiyatro-müzikal gösterileri de olmuştu.1993-2005 yılları arasında sahne oyunları da yapılmıştı.Bu sayede ilgiyi üzerinde tutmayı başarıyordu.Şimdiyse Death Busters arc ile devam edecek olan seri,bakalım bu sefer de başarılı bir şekilde ilerleyebilecek mi?
      .:asci:.

//Daha fazlası için: Anime Haber
    • By Nones
      Adı:  Usagi Tsukino ( Serenity olarakta geçer. )
      D. Tarihi: 30 Haziran
      Yaşı: 14 - 16
      Kan Grubu:  0
      Boy: 150
      Lakabı: Dolunay surat ( Bu takma adı ona Mamoru vermiştir.)

Görünüm: Uzun altın sarısı saçları vardır. Saçlarını ortadan ikiye ayırır ve hep bağlıdır ve görüntüsünü tamamlayan mavi gözleri vardır.

Kişilik: Kendisi oldukça tembel, uykucu, oyun delisi, sulu göz, dikkatsiz, sakar, obur bir tiptir. Elinden neredeyse hiç bir iş gelmez. Fakat her şeye rağmen insanları ısıtan bir yüreği vardır. Orta 2'ye giden sıradan bir öğrenci iken alnında ay işareti olan bir kedi ile tanışır. ( Luna ) Luna Usagiye kendi yaşadığı diyarın prensesini bulmak için ayın gücünü verir. Zamanla gruba diğer kızlar da katılır. Aralarında güzel dostluk oluşur ve hep birlikte düşmanlara karşı mücadele ederler.

Usagi, yemek yemeyi,  uykumayı, manga okumayı, alışveriş yapmayı, video oyunlarını oynamayı ve tatlı olan her şeyi sevmekle birlikte matematikten, ingilizceden nefret eder hayaletlerden ise korkar. 

Saldırı Gücü: Usagi Ayın ışığı ile saldırılarını yapar. Saldırısının gücü hep sevgi ile alakalıdır. Gücünün ayrıca iyileştirme özelliği de vardır.

Saldırı ve dönüşüm Gifleri: Biraz eski ama olsun :)

Resimler:

Görüşüm: Kendisi ilk göz ağrımdır. Küçükken geçerdim Trt'nin başına ay savaşcısı taklidi yapardım. Hala daha iyi hatırlarım 3 bucukta çıkardı ben 1 saat öncesinde kurulurdum ekrana :) " Kutsal Ay adına seni cezalandıracağım, göreceksin." sözü ayrı bir meşhurdur. Bir çoğunuzun ilk göz ağrısıdır yeni nesil bilmez gerçi ama Usagi candır.  :) Sulu gözlü halleri bazen can sıksa da en çok ona yakışır. Kocaman yüreğiyle yenemeyeceği düşman yoktur.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.