Jump to content

"Video Açılmıyor" Şikayetlerinizle İlgili Konu Açmadan Önce Lütfen Bakınız

Padvox

Önerilen İletiler

Arkadaşlar son zamanlarda bir çok kişinin Video Açılmıyor hatasından şikayetçi olduğunu gördüm bu konu hakkında bildiğim bir kaç şey var onları yazmak istiyorum.

Öncelikle sitede izlediğiniz animelerin genelini rahat ve sorunsuz izlemek için

Mozilla Firefox kullanın.

Flash player güncellemelerini yapın.

Divx videolar için Divx Player yükleyiniz.

Ayrıca aldığınız hatalarla ilgili söyleyebileceklerim :

İlk olarak sitenin Videozer,Videobb ve Megavideo hesaplarındaki videolar SOPA nedeniyle silinmiş bulunmakta bu videoların izlenmesi artık mümkün değil ayrıca videoların sayısı yaklaşık 14 ile 20 bin arasında bunun ne kadar büyük bir sayı olduğunun farkındayız geri yükleniyorlar ama bunların geri yüklenmesi zaman alacaktır bize düşen ise anlayışlı olmak ve sabır göstermek.

Bir başka yaşadığınız problem ise aşağıda da gördüğümüz gibi izleyeceğiniz videoyu açtığınızda oynatıcı gelmemesi ve "Video Birazdan Eklenecek Tarafından Yüklendi" gibi bir yazıyı görmeniz.

Resmi ekleyen

Bu durumda ise "Video Birazdan Eklenecek Tarafından Yüklendi" yazısı bize videonun silindiğini ve yüklenmeyi beklediğini anlatıyor.

En çok yaşananlardan biride TürkAnimeTV Playerdan aldığınız "Video Bulunamadı" hatası.Bu hata tüm video oynatıcılarda olabilecek bir hata nedenleri:

Resmi ekleyen

En önemlisi ve bence en çok görülen bu:

Öncelikle bir websitesi sunucu  bilgisayarlar üzerinden yayın yapar. Aslında internet dediğiniz şey, kendi bilgisayarınızdan, başka bir bilgisayara bağlanarak ordaki içeriği indirmekten başka birşey değildir.

Üstte bahsettiğimiz server bilgisayarlar, belli bir izleme, izletme ve barındırma kapesitesine sahip. Bu nedenle günün belli saatlerinde (genelde birçok kişinin anime izleyecek olduğu saatlerde) bu hata ile karşılaşıyoruz. Çünkü Türk Anime TV serverleri yoğunluktan dolayı bize hizmet veremez duruma geliyor.

Bu durumda yapabilecekleriniz:

Sayfayı yenileyip deneyin hala aynı problemi yaşıyorsanız bir kaç saat bekleyin ve tekrar deneyin.

İkinci durum ise:

Video her hangi bir sebepten siteden silinmiş olabilir.

Bu durumda yapabilecekleriniz:

Yöneticiler ile iletişime geçmek.

[glow=red,2,300]Umarım yardımcı olmuşumdur.[/glow]

--Konu internet üzerindeki ve forumdaki araştırmalarım sonucu derlenmiştir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Arkadaşlar son zamanlarda bir çok kişinin Video Açılmıyor hatasından şikayetçi olduğunu gördüm bu konu hakkında bildiğim bir kaç şey var onları yazmak istiyorum. Öncelikle sitede izlediğiniz animeler

Teşekkürler Güzel Paylaşım, Videoweed Movshare Novamov ,Bunlarda bakım aldı çoğu eror veriyo şuan pek bişey belli değil silinebilme durumu war yaklaşık şöyle :

Videoweed : 5,137

Movshare : 2,337

Novamov : 2,019

Dipnot : Sapo şuanda sorun yaşıyor biraz herkez yüklendiği için eğer video açılmassa açılana kadar f5 yapın.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 7 ay sonra...
  • 2 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...

Merhaba Son 2-3 Gündür sadece türkanime ve veevr Dısındaki hepsi çökmüş durumda Haliyle veevr tüm animelerde ve bölümlerde olmadıgından dolayı ızleyemiyorum artık baska bir link ve ya digerlerine de veevr yüklenme sansı varmı? Yoksa Düzeltmenın bır yolu varmı lütfen yardımcı ola bılırmısınız :/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Son 2-3 Gündür sadece türkanime ve veevr Dısındaki hepsi çökmüş durumda Haliyle veevr tüm animelerde ve bölümlerde olmadıgından dolayı ızleyemiyorum artık baska bir link ve ya digerlerine de veevr yüklenme sansı varmı? Yoksa Düzeltmenın bır yolu varmı lütfen yardımcı ola bılırmısınız :/

An itibari ile bende çalışan alternatif video seçeneklerinden bir kaçı;Mail,Videoslasher,Turkanime,Meta,VK,Vidbull,KIWI,Divxstage,Putlocker ki bunlar hemen hemen her animede alternatif olarak ekli sorunun sizden kaynaklanmadığına ve dns ayarlarını yaptığınıza eminmisiniz ?
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.