Jump to content

"Video Açılmıyor" Şikayetlerinizle İlgili Konu Açmadan Önce Lütfen Bakınız

Padvox

Önerilen İletiler

'bade, 28.01.2013 - 21:37 tarihinde yazdı:

player.vimple.ru ana makinesine bağlantı kesildi. (ya da) www.videoslasher.com ana makinesine bağlantı kesildi.

Şimdi anladığım kadarıyla benim bağlantımdan kaynaklanan bir sorun yok gibi, olsa yukarıdaki bazı arkadaşlar da aynı sorunu yaşamazdı. O zaman bu sitelerden kaynaklanan geçici bir durum mudur acaba? Yani umarım öyledir diyerek soruyorum bu soruyu. En azından bekleyerek çözüleceğini bilirsem biraz rahatlayabilirim.

Aynı sorunları bende yaşıyorum vimple ve videoslasher ikisininde sunucularından kaynaklı problemleri var sanırım yani sorun sizde değil.Ayrıca size mesaj attım lütfen bakın.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
  • Yanıtlar 28
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Arkadaşlar son zamanlarda bir çok kişinin Video Açılmıyor hatasından şikayetçi olduğunu gördüm bu konu hakkında bildiğim bir kaç şey var onları yazmak istiyorum. Öncelikle sitede izlediğiniz animeler

dedğiniz her şey tam bende internet hızımda iyi ama turk anime playeri cok cok geç hatta nerdeyse hiç yüklenmiyor.Ne zaman bununla ilgili konu açsam sürekli yoğundur bağış yapınız falan filan.Alakası yok ben gece saat 4 de giriyorum gene aynı

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • 1 sene sonra...

Arkadaşlar sizin Sisteminizde bir Sorun olmalı ben Genelde Google Chrome Kullanıyorum böyle bir sorun la karşılaşmadım. Eyer ayda bir Şu işlemleri yaparsanız Bilgisayarınız Hiçbir zaman hata vermeyecektir.

1- CCleaner  Gibi programlar Kullanarak Kapsamlı bir temizlik yapın.

2- Abone Flash Player ' i Güncel Tutun 

3- İzlediniz video'yu sağ tıklayarak Hızlandırmayı etkisiz Hale Getirin Sorununuz Böylece Çözülür Ve rahat bir şekilde anime izleyebilirsiniz...

EDİT: Bu işlemler işe yaramaz ise Benimle bağlantıya Geçebilirsiniz Hotmail adresim 7/24 açıktır.

Düzenlenme: Scream342 tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

Arkadaşlar sizin Sisteminizde bir Sorun olmalı ben Genelde Google Chrome Kullanıyorum böyle bir sorun la karşılaşmadım. Eyer ayda bir Şu işlemleri yaparsanız Bilgisayarınız Hiçbir zaman hata vermeyecektir.

1- CCleaner  Gibi programlar Kullanarak Kapsamlı bir temizlik yapın.

2- Abone Flash Player ' i Güncel Tutun 

3- İzlediniz video'yu sağ tıklayarak Hızlandırmayı etkisiz Hale Getirin Sorununuz Böylece Çözülür Ve rahat bir şekilde anime izleyebilirsiniz...

EDİT: Bu işlemler işe yaramaz ise Benimle bağlantıya Geçebilirsiniz Hotmail adresim 7/24 açıktır.

Arkadaşlar eski profilme Bu şeçenekleri söylemiştim ve işe yarıyordu ama bazen Şöyle bir Sorun oluyor bende Cözemedim. Her Yolu denedim kodların Hepsini Gözden Geçirdim fakat  Resmen  videolar inat yapıp Çok yavaş doluyor bazen  <_<

Bu Sunucu Yoğunluğundanmı Gerçekleşiyor ?

Birde arada bir aldığım Diğer Sorun Bağlantı sorunu. Amestardam'daki sunucu yanıt vermiyor, Bir daha aynı hata olursa SS atıcam.  :ph34r:

Bu arada demeden Geçemeyeceğim; Hotmail'i açık tutmuyorum artık bana Forum'dan ulaşın.  ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.