Jump to content

TürkAnimeTv Genel İzleyici Anketi

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 32
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba arkadaşlar!       TürkAnimeTv'nin izleyici profilini oluşturmak adına sizlere bir anket hazırladık. Geniş anime ve manga platformlarının ve birçok mecranın genel liste

Elinize sağlık, anket doldurmayı seven bir insan olarak güzel de bir etkinlik olmuş. 

Güzel bir etkinlik olmuş, kadın karakterler biraz yetersiz olmuş gibi pek aradıklarımı bulamadım üzdü :( 

Posted Images

eskiçeviri, 12 saat önce tarihinde yazdı:

Güzel bir etkinlik olmuş, kadın karakterler biraz yetersiz olmuş gibi pek aradıklarımı bulamadım üzdü :( 

Bence de yetersiz olmuş. :(

yumulonely, 18 dakika önce tarihinde yazdı:

Bazı sorularda çok kararsız kaldım 10'dan fazla karakter sevsem bile uzun süre kimi elesem diye düşündüm fhjfdghfs

Güzel bir anket olmuş. Düşündüğünüz için teşekkürler:thank_you__onion_by_elcerbero:

Ben kadın karakterleri 10'a tamamlamaya çalıştım. :D Sanırım benim sevdiğim kadın karakterler pek popüler olmuyor. :D Neyse onları sadece ben seviyormuşum gibi hissettim. :D 

Anketi düzenleyenlerin eline sağlık. :) Güzel bir etkinlik olmuş, böyle anketler sık olursa daha iyi olur. :) Türkanime'nin yılın animesini seçmek için falan da anketler olabilir. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Genel olarak kadın karakter seçmek daha zor erkek karakterlerde eksik bile kalıyor. Kadın karakterlerde Yukinoshita diyecek olmama rağmen Yui'yi de seçtim :d Evangelion üçlüsünü de seçtim anca doldu ama güzel anketti. Genel olarak yeni seriler yer almıyor o yüzden MAL'e göre koymak mantıklı olmuş yoksa en son akılda kalan seçilebiliyor her ne kadar ben tercih etmesem de...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 24.01.2021 - 13:36 tarihinde yazdı:

Ben kadın karakterleri 10'a tamamlamaya çalıştım. :D Sanırım benim sevdiğim kadın karakterler pek popüler olmuyor. :D Neyse onları sadece ben seviyormuşum gibi hissettim. :D 

10'a tamamlamak zorunda değildin ki, en fazla 10 diyor, tam 10 olmak zorunda değil :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.