Jump to content

Mesleğiniz yada olmak istediğiniz

Mystogan

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 201
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Dileğim ve isteğim iyi bir matematikçi olabilmek. Önce burada sonra da Japonya'da kısmetse... B)

Dün KPSS girdim. Oda bana girdi. Karşılıklı ilişki söz konusu.. :-\

Ben tıp okuyorum bundan nefret ediyorum ülkenin en zor tıp eğitimi veren bir okulda okuyorum başka üniversitelerde sınavını bile yapmadığı stajların sınavından gereksiz yere öğrencilerini sınıfta bır

Posted Images

bence psikolog ol :D yankı'nın dediği gibi iyi bir kızsın ^_^ hem insanları dinlemeyi seviyorsun sanırsam zaten eşit ağırlıksın bence gayet uygun :D

Tavsiyen için tşk. :) Arık birgün birisini seçerim işte. :D Merak ettim de sen ileride hangi meslekte olmayı düşünüyorsun? :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bende fen lisesine gidiyorum fen lisesine her ne kadar sayısal ağırlıklı gidilse de fen liseleri de azımsanmayacak bir rakamda hakim avukat vb. sözel dallar çıkartıyor yani doktor olacağım diye kasılmaya gerek yok :)

Ben;

Matematik profesörü

Elektrik Elektronik Mühendisi

Veya çok mecbur kalırsam doktor (mecbur kalırsam yoksa asla gitmem) ama hangi meslek olursam olayım mesleğimde çığır açmak,çok iyi olmak istiyorum.

İnsanlar fen lisesinde okuyup mecbur kalırsa doktor olmak istiyor, biz de burada doktor olmak için uğraşıyoruz. Ah be :D

Songena bence hem yeteneğine hem de hangisini daha çok sevdiğine bağlı. İlerde sıkılmayacağın bir meslek seçmelisin. Bu hepimiz için geçerli. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aslında hakim galiba :D ama en çok düşündüğüm bu yani :D anneme hakim olmak istiyorum dediğimden beri bana hergün yeni mesleklerle geliyor :D hakim olmamı ne kadar da istemiyormuş :D

Edit: bu arada ben yazasaya kadar baya kişi yazmış gine :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İnsanlar fen lisesinde okuyup mecbur kalırsa doktor olmak istiyor, biz de burada doktor olmak için uğraşıyoruz. Ah be :D

Songena bence hem yeteneğine hem de hangisini daha çok sevdiğine bağlı. İlerde sıkılmayacağın bir meslek seçmelisin. Bu hepimiz için geçerli. :)

Evet. Ama sorun şu ki ikisini de yapabileceğimi düşünüyorum ve seviyorum. Bu kadar kararsız olduğum tek konu bu Ah ah napıcam ben ya? :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.