Jump to content

Mesleğiniz yada olmak istediğiniz

Mystogan

Önerilen İletiler

• 2 ay sonra...
  • Yanıtlar 201
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Dileğim ve isteğim iyi bir matematikçi olabilmek. Önce burada sonra da Japonya'da kısmetse... B)

Dün KPSS girdim. Oda bana girdi. Karşılıklı ilişki söz konusu.. :-\

Ben tıp okuyorum bundan nefret ediyorum ülkenin en zor tıp eğitimi veren bir okulda okuyorum başka üniversitelerde sınavını bile yapmadığı stajların sınavından gereksiz yere öğrencilerini sınıfta bır

Posted Images

Mesleğim ya Laborantlık ya da Hemşirelik olacak.Biri bitti diğerini okuyorum.

Olmak istediğim ise yaparken çok keyif alacağım bir meslek olurdu.İçinde keşfedilecek şeyler olan meslekler ilgimi çekiyor, özellikle uzayı incelemeyi isterdim.Bilinmeyen şeyleri öğrenmeyi çok sevmişimdir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Taşı toprağı, börtü böceleği inceleyen bir meslek isterdim. Biyolog, Gök Bilimcide olurdu. Güzel Sanatlar, resim, müzik, edebiyat, yazar, araştırmacı...

Mesela puanım yetsede doktorluk, öğretmenlik, mühendislik v.b. meslekleri istemem. Sadece ismi ve havası olan bölümler, ayrıca kafa ağrıtan bölümler  (Bkz Türkiye), başkada bir şey değil. Hele ki Türkiye gibi bir ülkede ve eğitim sisteminde.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

ben yazılım veya bilgisayar mühendisi olmak istiyorum çok tecrübem yoktur yazılım hakkında ama öğrenmek için can atıyorum aynı zamanda standart bir insan olmak istemiyorum her yeri gezmek aynı zamanda fotoğrafçılık yapmak istiyorum. ayrıca üniversitede bisiklet gruplarından birine katılmayı düşünüyorum dağlarda falan bisiklet sürmek istiyorum :ballerina-crazy-rabbit-emoticon::boring-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Küçükken hayalim önce ressam, sonra hayvanları çok sevdiğim için veteriner ve daha sonra ise kendimi insanlara sevdirmek/tanıtmak, herkesin hayaline kavuşabildiğini kanıtlamak istediğim ve gerçekten bir çok mesleği bir çok filmde yapabileceğimi düşündüğüm için aktrist olmak oldu.

Tabii büyüyünce işler öyle olmuyor galiba. Lisede dil bölümünden mezun oldum, çünkü yabancı dillere her zaman ilgim olmuştu. Farklı kültürlerden insanlar tanımayı severim , bu sebeple Turist rehberi olmayı istedim, ama hangi bölümden çıkarsam çıkayım bunu yapabileceğimi fark ettim. Maddi açıdan beni kurtarabileceğini düşündüğüm için -evet, para önemli- Mütercim-Tercümanlık kazanmayı istedim, ama olmadı. Şu an Fransızca Öğretmenliği okuyorum. Şikayetçi değilim, öğrendiğim dilleri genişleterek yine bir şirketin  yahut bir kuruluşun başında en iyi yerlere gelmeyi istiyorum. Bunun yanı sıra hala Dünya'yı gezmek en büyük tutkum ve umarım bunu hiç kaybetmem. Bir yandan içimde hala ünlü olmayı arzulayan bir çocuk var, ama tiyatroyu, dansı, enstürman çalmayı hobi olarak yapmayı düşünüyorum, ha bunlarla ünlü olmayı istemez miydim? Elbet isterdim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.