Jump to content
  • 0

Manga için Hangi Tercih?

ff_espion

Soru

Merhabalar, Anime izleyicisiyim. Ben manga okumak istiyorum, ama mangalar hakkında çok bilgim yok. Yani Animenin filleri vardır ovası vardır. veya işte bi kaç site vardır anime yayınlayan ve farklı fansub lar var. yani bunlara aşinayım ama biraz manga okumak istiyorum. Bunun için bana mangalar hakkında bilgi verecek var mı? nereden izleyebilirm, mangaların iki şekli mi var? Teşekkürler şimdidien...

(Arkadaşlar yanıt nasıl yazılıyor sabahtan beri yazdığınız yorumlara yanıt yazmak isityorum ama bulamıyorum. yoksa cevap yazacağım herkese de :) yardımcı olursanız sevinirim)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu soruya 4 cevap geldi

Önerilen İletiler

• 3

Manga okuyacaksan en fazla seçenek manga-tr de var.Ayriyeten Serimanga da da kimetsu no yaiba my hero academia yı bulabilirsin.

Ama webtoon manhua vs..(Renkli olanlar diyeyim ) okumak istiyorsan bir çok fansub ve site var hepsinde farklı farklı seriler oluyor.

Site olarak önerebileceklerim şunlar.

Ben bu sitelerden okuyorum genelde serimanga ve manga tr de ek olarak var.

Ben yaoi okumadığım için yaoi odaklı siteleri buraya yazmadım ama istersen bildiğim bir iki tanesini ekleyebilirim.:good-job-onion-head-emoticon:

webtoon ya da manga önerisi istiyorsan da konuyu belirtirsen sana bir iki öneride bulunabilirim.:onion_yep_by_7anime7drawer7:

Bu arada neden bu kadar siteyi takip ediyorsun diyorsan da bir süre sonra sitede okuyacak seri kalmayınca başka sitelere musallat oluyor insan.:embarrassed2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1
  • İki şekli derken ne demek istedin?
  • "nereden izleyebilirm" değil de "nereden okuyabilirm" mı demek istedin? Eğer öyleyse telefondan Tachiyomi programını indirerek kolayca çoğu mangaya ulaşabilirsin. Araştırmanı öneririm
  • Bilgisayardan ise çeviri siteleri var. Bu sitelere de bazen kendi çevirilerini bazen de farklı fansubların çevirilerini koyuyorlar.
  • Türkiye'de manga çevirileri çok fazla olmadığı için İngilizcen iyiyse İngilizce olarak okumanı tavsiye ederim. Seçeneklerin daha bol olur.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 0
BURUN, 01.02.2021 - 13:54 tarihinde yazdı:

Manga okuyacaksan en fazla seçenek manga-tr de var.Ayriyeten Serimanga da da kimetsu no yaiba my hero academia yı bulabilirsin.

Ama webtoon manhua vs..(Renkli olanlar diyeyim ) okumak istiyorsan bir çok fansub ve site var hepsinde farklı farklı seriler oluyor.

Site olarak önerebileceklerim şunlar.

Ben bu sitelerden okuyorum genelde serimanga ve manga tr de ek olarak var.

Ben yaoi okumadığım için yaoi odaklı siteleri buraya yazmadım ama istersen bildiğim bir iki tanesini ekleyebilirim.:good-job-onion-head-emoticon:

webtoon ya da manga önerisi istiyorsan da konuyu belirtirsen sana bir iki öneride bulunabilirim.:onion_yep_by_7anime7drawer7:

Bu arada neden bu kadar siteyi takip ediyorsun diyorsan da bir süre sonra sitede okuyacak seri kalmayınca başka sitelere musallat oluyor insan.:embarrassed2-onion-head-emoticon:

Burun bey önereceğim çoğu siteyi önceden öenermiş zaten bunlar dışında 

sitesine bakabilirsin

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.