Jump to content

Merhabalar! Raikiri kullanıcı adıyla foruma katıldım!

Raikiri

Önerilen İletiler

Selamlar. Raikiri ben. 18 yaşındayım ve muhtemelen 5-6 yıldır anime izliyorum. Bir aralar bırakmıştım ama son 1-2 senedir full time izliyorum denebilir :D. Şuan ki anime sezonundan 5-6 animeyi de takip ediyorum.  En sevdiğim anime serisi Bakemonogatari (tüm gatarileri kapsayan şekilde) serisi kesinlikle. NGNL ve Overlord'u da bi o kadar seviyorum. Küçük şirin bir anime blogum var ama hala çok yeni o yüzden paylaşmayayım :D. Başkaa... İngiliz Dili ve Edebiyatı okuyorum falan ( fansublar wink wink). Ah bir de unutmadan, nickim Naruto'dan değil, Tohka Todou, Rakudai Kishi no Cavalry'den. Tanıştığımıza memnun oldum. Umarım iyi geçinebiliriz :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin. :) Ben 17 yaşındayım ve aynı şekilde son 1-2 yıldır neredeyse bulabildiğim her vakit anime izliyorum. :D Bakemonogariyi hiç izlemedim ama Overlord ve NGNL iyidir. :magic-left-crazy-rabbit-emoticon:İngiliz Dili ve Edebiyatı hoş bölüm bence. :) 

Umarım zevki vakit geçirirsin burada.  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, 31 dakika önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin. :) Ben 17 yaşındayım ve aynı şekilde son 1-2 yıldır neredeyse bulabildiğim her vakit anime izliyorum. :D Bakemonogariyi hiç izlemedim ama Overlord ve NGNL iyidir. :magic-left-crazy-rabbit-emoticon:İngiliz Dili ve Edebiyatı hoş bölüm bence. :) 

Umarım zevki vakit geçirirsin burada.  

Memnun oldum. Teşekkür ederim yanıtın için :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Raikiri, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Selamlar. Raikiri ben. 18 yaşındayım ve muhtemelen 5-6 yıldır anime izliyorum. Bir aralar bırakmıştım ama son 1-2 senedir full time izliyorum denebilir :D. Şuan ki anime sezonundan 5-6 animeyi de takip ediyorum.  En sevdiğim anime serisi Bakemonogatari (tüm gatarileri kapsayan şekilde) serisi kesinlikle. NGNL ve Overlord'u da bi o kadar seviyorum. Küçük şirin bir anime blogum var ama hala çok yeni o yüzden paylaşmayayım :D. Başkaa... İngiliz Dili ve Edebiyatı okuyorum falan ( fansublar wink wink). Ah bir de unutmadan, nickim Naruto'dan değil, Tohka Todou, Rakudai Kishi no Cavalry'den. Tanıştığımıza memnun oldum. Umarım iyi geçinebiliriz :) 

Hoş geldin.Ben 16 yaşındayım lise 3 e gidiyorum.Sohbet etmek istersen mekana bekleriz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

:hi-onion-head-emoticon:Hoş geldin.

Herkes tanıtmış bende tanıtayım.

Adım Ali Hamza 19 yaşındayım Dijital Oyun Tasarımı öğrencisiyim.Son kaç sene oldu ya 5 ya da 6 senedir galiba anime izliyorum.Şu sıralar animeler sarmadığı için kendimi webtoon , manga vs ye vurmuş durumdayım. ... Bu kadar galiba.

Muhabbet mekanına gelirsen ve benimde hayırsız olmadığım bir dönemse sohbet ederiz umarım.:uhuhuh-onion-head-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.