Jump to content

Manga önerisi?

Önerilen İletiler

İlk olarak ne tür seversin ikinci olarak internetten okumak için mi yoksa türkiyede olan mangalar içerisinden mi bahsediyoruz ve birde internettense ingilizce olur mu? Çok soru sordum ama :D Şöyle diyeyim Türkiye içinde alabileceğin güzel serilerden ajin güzeldir, seraph of the end'i beklemek öldürse de gayet güzel bir seri, suikast sınıfının animesini izlemediysen mangası da güzel. Eğer internetten bahsediyorsak sevdiğin animelere bağlı olarak. Ben de foruma yeni kayıt oldum ilk cevabımı yazayım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sizisevenisevinduzenibozun, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba herkeseee ben manga okumaya yeni başlayacağım ve kısa serilerden başlamak istiyorum 15 ciltten daha az önerebileceğiniz manga var mı?? şimdiden sağoluun :*

Ben de 2 gün önce başlAdım okumaya uzun sevdiğinden konusunu da sevdim solo leveling ile mushoku tensei onereririm ikiside turkce epik manga da bulunuyor 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

NyanikiSenpai, 15 saat önce tarihinde yazdı:

İlk olarak ne tür seversin ikinci olarak internetten okumak için mi yoksa türkiyede olan mangalar içerisinden mi bahsediyoruz ve birde internettense ingilizce olur mu? Çok soru sordum ama :D Şöyle diyeyim Türkiye içinde alabileceğin güzel serilerden ajin güzeldir, seraph of the end'i beklemek öldürse de gayet güzel bir seri, suikast sınıfının animesini izlemediysen mangası da güzel. Eğer internetten bahsediyorsak sevdiğin animelere bağlı olarak. Ben de foruma yeni kayıt oldum ilk cevabımı yazayım :D

türkiyede olan ve kitapçılardan/kitap seç gibi sitelerden satın alabileceğim mangalardan bahsediyorum :) teşekkür ederim tavsiye için <3

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben kitapsepetinden sipariş ediyorum yine yapıcam para biriktiriyim bi 5 tane manga alıcam 8 tne mangam var. ben tokyo gul re 7 8, büyücü kız madoka (yeni çıktı merak ediyorum),suikast sınıfı 2 ( 1.sini falan almadım mangayla alakam da yok sadece 2.ciltte saiki vrmış ondan alıyorum) bir de titana saldırı 27.cilt alıcam. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

wyertie, 23 dakika önce tarihinde yazdı:

ben kitapsepetinden sipariş ediyorum yine yapıcam para biriktiriyim bi 5 tane manga alıcam 8 tne mangam var. ben tokyo gul re 7 8, büyücü kız madoka (yeni çıktı merak ediyorum),suikast sınıfı 2 ( 1.sini falan almadım mangayla alakam da yok sadece 2.ciltte saiki vrmış ondan alıyorum) bir de titana saldırı 27.cilt alıcam. 

teşekkür ederim ben de bkm kitaptan vadedilmiş yokyer'in 4 cildini aldım zaten 4 ciltmiş diye biliyorum bir de sessizliğin sesi'ni aldım bu da 2 ciltmiş  -.- uzun seriler beni sıkar diye hiç başlamak istemiyorum çünkü yarım bırakacağıma eminim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

merhaba öncelikle manga satın alabileceğin bir sürü yer var.Bunlar: Gerekli şeyler in internet sitesi eğer istanbul da oturuyorsan kadiköy de şubesi var,arkabahçe internet sitesi istanbul beşiktaş da mağazası var,d&r da var fakat pahalı trendyolda var fakat yine biraz daha pahalı bunların pahalı olmalarının sebebi ise hepsinin gerekli şeyler den alması ha birde bkmkitap var onu unuttum oda manga satıyor fakat mangalar genelde zarar görmüş olarak geliyor.çok tavsiye etmiyorum.Manga olarak da black butler (kara kahya), Süikast sınıfı bende var 15 in biraz üstünde diye hatırlıyorum ciltlerini fakat baya komik ve tatlı bir manga Tokyo guhoul var yine bende var onuda öneririm fakat çok iyi değil ama yeni başliyacağın için ideal ve kalın bir manga ve sana son olarak attack on titan (titana saldırı) bunu öneriyorum 27 ciltten oluşuyor fakat harika bir seri aot u sevmeyen bir insan bulamazsın.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.