Jump to content

Herkese Merhaba!

Smith

Önerilen İletiler

Herkese merhaba! Ben... Smith, 16 yaşındayım. 10 yaşından beri anime izliyorum, yani 6-7 yıldır. Türkanime'de uzun süredir bulunuyorum ama üyelik açmamıştım :D. Bugüne nasip oldu. En sevdiğim anime diye bir şey yok, animeleri sıkıcı ve sıkıcı değil diye ayırırım. Uzun süredir anime izlemiyordum, manga okuyordum, Jujutsu Kaisen, Doctor Stone, Detective Conan, Tensei Shitara Slime datta ken, Kemono Jihen ve Shingeki no Kyojin Final Season animeye tekrar başlamama sebep oldu. Genel olarak sevdiğim bir anime türü yok, çoğu türü izlerim. Tanıştığıma memnun oldum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Smith, 32 dakika önce tarihinde yazdı:

Herkese merhaba! Ben... Smith, 16 yaşındayım. 10 yaşından beri anime izliyorum, yani 6-7 yıldır. Türkanime'de uzun süredir bulunuyorum ama üyelik açmamıştım :D. Bugüne nasip oldu. En sevdiğim anime diye bir şey yok, animeleri sıkıcı ve sıkıcı değil diye ayırırım. Uzun süredir anime izlemiyordum, manga okuyordum, Jujutsu Kaisen, Doctor Stone, Detective Conan, Tensei Shitara Slime datta ken, Kemono Jihen ve Shingeki no Kyojin Final Season animeye tekrar başlamama sebep oldu. Genel olarak sevdiğim bir anime türü yok, çoğu türü izlerim. Tanıştığıma memnun oldum.

Hoş geldin Smith. :) Ben 23 yaşında son sınıf elektrik-elektronik öğrencisiyim. Yaklaşık 10 yıldır anime/manga dünyasındayım. Animelerle ilgili izleyememe durumunu şu an yaşıyorum (ara ara bırakıp izliyorum genelde) :D 

Eğer muhabbet etmek istersen linki aşağıya bırakıyorum, istediğin zaman gelip muhabbet edebilirsin. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Smith, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin.Bende 16 yaşındayım 5 yıldır falan anime izliyorum.Mekanın linkini atmışlar sohbet etmek istersen bekleriz.:cute1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 hours ago, Smith said:

Merhaba Smith, foruma hoş geldin. Ben 17 yaşındayım ve 3-4 senedir düzenli olarak anime izliyorum denilebilir. 

Sıkıcı ve sıkıcı olmayan tarzında ayırmak güzel taktikmiş. :)

Umarım burada zevkli vakit geçirirsin. :waiting-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.