Jump to content

naruto seven kullanıcı,sa

Recommended Posts

merhabalar,16 yaşındayım ilk animemi 2 3 sene önce izlemiştim  fakat son 6 aydır aktif bir şekilde anime izliyorum.Naruto,bungou stray dogs,no game no life,kimetsu no yaiba gibi birçok animeyi bitirdim/izlemeye devam ediyorum.Tam olarak burada nasıl aktif bir şekilde sohbete yönelebileceğimi bilmiyorum,yardımcı olursanız sevinirim

chuuyase, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

merhabalar,16 yaşındayım ilk animemi 2 3 sene önce izlemiştim  fakat son 6 aydır aktif bir şekilde anime izliyorum.Naruto,bungou stray dogs,no game no life,kimetsu no yaiba gibi birçok animeyi bitirdim/izlemeye devam ediyorum.Tam olarak burada nasıl aktif bir şekilde sohbete yönelebileceğimi bilmiyorum,yardımcı olursanız sevinirim

Hoş geldin.Sohbet etmek istiyorsan mekanın linkini bırakayım.

chuuyase, 18 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba dostum. Benim adımda Utku 23 yaşındayım,Anestezi teknikerliği okudum, şuan KPSS çalışıyorum. Bende kendimi bildim bileli anime izliyorum, en sevdiğim anime One piece. Merak ettiğin,öğrenmek istediğin herhangi bir şey olursa bana yazabilirsin. Umarım iyi anlaşırız,umarım iyi zaman geçirirsin. konuşmak istersen; Discord Nickname:Utku#9033

• Vega locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.