Jump to content

naruto seven kullanıcı,sa

chuuyase

Önerilen İletiler

merhabalar,16 yaşındayım ilk animemi 2 3 sene önce izlemiştim  fakat son 6 aydır aktif bir şekilde anime izliyorum.Naruto,bungou stray dogs,no game no life,kimetsu no yaiba gibi birçok animeyi bitirdim/izlemeye devam ediyorum.Tam olarak burada nasıl aktif bir şekilde sohbete yönelebileceğimi bilmiyorum,yardımcı olursanız sevinirim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

chuuyase, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

merhabalar,16 yaşındayım ilk animemi 2 3 sene önce izlemiştim  fakat son 6 aydır aktif bir şekilde anime izliyorum.Naruto,bungou stray dogs,no game no life,kimetsu no yaiba gibi birçok animeyi bitirdim/izlemeye devam ediyorum.Tam olarak burada nasıl aktif bir şekilde sohbete yönelebileceğimi bilmiyorum,yardımcı olursanız sevinirim

Hoş geldin.Sohbet etmek istiyorsan mekanın linkini bırakayım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

chuuyase, 18 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba dostum. Benim adımda Utku 23 yaşındayım,Anestezi teknikerliği okudum, şuan KPSS çalışıyorum. Bende kendimi bildim bileli anime izliyorum, en sevdiğim anime One piece. Merak ettiğin,öğrenmek istediğin herhangi bir şey olursa bana yazabilirsin. Umarım iyi anlaşırız,umarım iyi zaman geçirirsin. konuşmak istersen; Discord Nickname:Utku#9033

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.