Jump to content

Selamlar

HatakeSatoru

Önerilen İletiler

HatakeSatoru, 08.02.2021 - 03:13 tarihinde yazdı:

hoş buldum :). Sana katıldığımı söyleyemem, ben animeleri genelde ders çıkarmak, keyif almak yahut başka sebeplerden ötürü izlemiyorum. Kitap okumak gibi düşünebilirsin ama asıl amaç yine de hikayeyi anlamak değil. Benim amacım yazarın hayal gücünü tespit etmek. Yine de yorumun için teşekkürlerr

Bununla çakışacak bir şey söylediğimi sanmıyorum aslında yine de ama.. :expulsion-onion-head-emoticon:

Tabi ki herkesin izleme amacı veyahut çıkarımı farklı olacaktır. Kimse aynı değil sonuçta. Ama benim değindiğim nokta FAVORİ diyebilmek için daha fazla dökümana sahip olman gerekiyor işte. Yoksa hayal gücünü tespit etmekte zevktir. Keyif bambaşka bir şey. :admire-onion-head-emoticon: :ahaaah-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

HatakeSatoru, 07.02.2021 - 23:40 tarihinde yazdı:

Herkese selam ben Ceyhun, 21 yaşında sıkı bir anime takipçisiyim.

Naruto-Bleach-One Piece gibi uzun soluklu animelerin yanında

HxH-Wolf Rain, Ushido to Tora ve tek tek yazmaya üşendiğim 14 animeyi daha soluksuz bitirdim.

Favori animem pek bilinmese de Ikebukuro West Gate, diğer büyük yapımları da çok seviyorum fakat bunu yeri bende ayrı.

Selam, hoşgeldin.

AraharaFox, 09.02.2021 - 16:09 tarihinde yazdı:

Bununla çakışacak bir şey söylediğimi sanmıyorum aslında yine de ama.. :expulsion-onion-head-emoticon:

Tabi ki herkesin izleme amacı veyahut çıkarımı farklı olacaktır. Kimse aynı değil sonuçta. Ama benim değindiğim nokta FAVORİ diyebilmek için daha fazla dökümana sahip olman gerekiyor işte. Yoksa hayal gücünü tespit etmekte zevktir. Keyif bambaşka bir şey. :admire-onion-head-emoticon: :ahaaah-onion-head-emoticon:

İlginç bir sınırlaman var, ve bu sınırlamaya göre favori animeye sahip olabilmek için zannediyorum senin kabul edebileceğin miktarda animeyi izlemiş olmak gerekiyor. Ancak böyle zorlama bi sınıra gerek yok, bu ne bir yeterlilik sorunu ne de bir amaç. Favori nesne elde iki nesne varsa bu ikisinden biri olabileceği gibi elde 1000 tane nesne varsa bunlardan biri/birileri olabilir. Eldeki veriler içinden en çok hoşa giden, sevilen yada iyi olanı seçmek için, ki bu maddeler sübjektif şeyler ve artırılabilirler, 1'den fazla olması yeterli. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.