Jump to content

Merhabalar

Licht_

Önerilen İletiler

Arkadaşlar merhaba, Ben Licht, 19 yaşındayım. Bu ismi Black Clover animesinden aldım. Neden Licht diye soracak olursanız onun fikirleri benim fikirlerimle birebir örtüştüğü için. Yaklaşık 2 yıldır anime izliyorum pek çok anime izleyemedim. Zaman bulamadım ama şuan zamanım var ve keyiflice oturup Anime'mi izleyeceğim. Afyon'da Turizm Rehberliği hazırlık okuyorum (Uzaktan olduğu için evimden tabiki) belki bu sene bölümümü değiştirebilirim ama olsun. Her neyse çok uzatmadan sizlere selamımı sunuyorum. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Licht_, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Arkadaşlar merhaba, Ben Licht, 19 yaşındayım. Bu ismi Black Clover animesinden aldım. Neden Licht diye soracak olursanız onun fikirleri benim fikirlerimle birebir örtüştüğü için. Yaklaşık 2 yıldır anime izliyorum pek çok anime izleyemedim. Zaman bulamadım ama şuan zamanım var ve keyiflice oturup Anime'mi izleyeceğim. Afyon'da Turizm Rehberliği hazırlık okuyorum (Uzaktan olduğu için evimden tabiki) belki bu sene bölümümü değiştirebilirim ama olsun. Her neyse çok uzatmadan sizlere selamımı sunuyorum. 

Hoş geldin Licht.Ben 16 yaşındayım lise 3 e gidiyorum.Sohbet etmek istersen bu linkten gelebilirsin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Licht_, 29 dakika önce tarihinde yazdı:

Merhabalar arkadaşlar, ben patry 18 yaşındayım,bende arkadaşımın dediği gibi ismimi black clover animesinden aldım.henuz üniversite kazanamadım ama bu yıl kazanacağıma eminim.animeye başlayalı 1-1,5 yıl oldu ama sanki animeye başlamadan önce geçen yıllarımı boşa yaşamış gibi düşündüm.daha izlemedim bir çok anime var ve izlemeyi düşünüyorum.Animelerin bana çok şey kattığını düşünüyorum ve izlemeye devam edeceğim. Sizleri çok sıkmadan sizlere selamlarımı sunuyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Licht_, 18 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba dostum. Benim adımda Utku 23 yaşındayım,Anestezi teknikerliği okudum, şuan KPSS çalışıyorum. Bende kendimi bildim bileli anime izliyorum, en sevdiğim anime One piece. Merak ettiğin,öğrenmek istediğin herhangi bir şey olursa bana yazabilirsin. Umarım iyi anlaşırız,umarım iyi zaman geçirirsin. konuşmak istersen; Discord Nickname:Utku#9033

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.