Jump to content

Merhaba :)

Kedi_Yusha

Önerilen İletiler

Kedi_Yusha, Şimdi tarihinde yazdı:

Merhaba ben Kedi_Yusha !!

13 yaşındayım ve en sevdiğim anime Naruto. 

Animeler ve Japon kültürü hakkında daha fazla şey öğrenmek için buraya kaydoldum,umarım iyi geçiniriz  ^-^

Hoş geldin.Ben de 16 yaşındayım.Sohbet etmek istersen mekanın linkini aşağıya bırakıyorum.:cute1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kedi_Yusha, 12 saat önce tarihinde yazdı:

Animeler ve Japon kültürü hakkında daha fazla şey öğrenmek için buraya kaydoldum,umarım iyi geçiniriz  ^-^

Hoş geldin, sohbet etmek istersen mekanın linki verilmiş, bekleriz. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kedi_Yusha, 13 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba dostum. Benim adımda Utku 23 yaşındayım,Anestezi teknikerliği okudum, şuan KPSS çalışıyorum. Bende kendimi bildim bileli anime izliyorum, en sevdiğim anime One piece. Merak ettiğin,öğrenmek istediğin herhangi bir şey olursa bana yazabilirsin. Umarım iyi anlaşırız,umarım iyi zaman geçirirsin. konuşmak istersen; Discord Nickname:Utku#9033

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ya öncellike merhaba ben youtube da ve pinterestte memeler fln olsun onlardan gördüğüm kadarıyla eren sonlara doğru 12 yaşındaki haline geliyor biliyorum spoiler olucak ve bende çok seviyorum attack on titanmı çok büyük bi spoiler yani diziyi full böyle 4. sezonu geçersiz kılan bir spoilersa söyleyip bilgilendirirseniz sevinirimya öncellike merhaba ben youtube da ve pinterestte memeler fln olsun onlardan gördüğüm kadarıyla eren sonlara doğru 12 yaşındaki haline geliyor biliyorum spoiler olucak ve bende çok seviyorum attack on titanmı çok büyük bi spoiler yani diziyi full böyle 4. sezonu geçersiz kılan bir spoilersa söyleyip bilgilendirirseniz sevinirim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kedi_Yusha, 09.02.2021 - 00:23 tarihinde yazdı:

Merhaba @Kedi_Yusha:hi-onion-head-emoticon:

Sana bakınca kendimi gördüm bir an

Forumda iyi eğlenceler 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.