Jump to content

Selam tekrar ben :3

4Respect

Önerilen İletiler

4Respect, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Merhaba arkadaşlar, ben Göker ya da Görkem olarak tanınan otakulardan birisiyim:admire2-onion-head-emoticon:

Sevdiğim türler ise aksiyon ve komedi animeleridir, hoşuma gitmeyen ve hiç izlemediğim animeler ise Ecchi - dram ve gerilim.

Hoş geldin tekrardan.(Bir ara mekanda sohbet etmiştik.Adımı değiştirdim belki tanımazsın)

Ben de 16 yaşındayım,lise 3 e gidiyorum.Mekanın linkini atmama gerek yok biliyorsun. :D Sohbet etmek istersen bekleriz.:cute1-onion-head-emoticon: (şu an herkes yatmaya gitti ama) :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4Respect, 14 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba arkadaşlar, ben Göker ya da Görkem olarak tanınan otakulardan birisiyim:admire2-onion-head-emoticon:

Sevdiğim türler ise aksiyon ve komedi animeleridir, hoşuma gitmeyen ve hiç izlemediğim animeler ise Ecchi - dram ve gerilim.

Hoş geldin üstat, zaten ara ara konuşmuştuk. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4Respect, 18 saat önce tarihinde yazdı:

tekrardann hoş geldin o zaman, ben Görkem 17 yaşındayım :waiting-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.