Jump to content

TürkAnimeTv Genel İzleyici Anket Sonuçları!

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • Replies 35
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Merhaba arkadaşlar,    Sonuçları duyurmadan önce katkı sağlayan ve destek veren herkese teşekkür ederiz.  İşte sizlere site izleyicilerinin genel profili:       Ankete toplamda katılan sayısı: 5829   En çok tercih edilen 3 tür:   3) Slice of Life (%30,5)       2) Seinen (%42,0)       1) Shounen (%82,1)     En çok tercih edilen 3 içerik:   3) Komedi (%45,9)

Rem seçenler hayal aleminde yaşamaya devam ediyorlar...   Aynısının bir de pembesi olan waifu mu olur?

Büyük sitelerin top 50 si normalde kolay kolay oynamaz. Kimetsu no Yaiba, Violet Evergarden gibi çıkış tarihi yakın olmasına rağmen ilk sıralara oturmuş animeler bence büyük başarı oluşturuyor. Tek bir gözle bakmamak lazım. Sonuçta çoğunluğun verdiği oy bu.   Bir şeye çoğunluğun sempati duyması o şeye antipati duyulmasına da neden olabiliyor. "Bu anime neden bu listede? Bu karakter bu kadar iyi miydi?" diye sorarken fandomlarından bağımsız değerlendirmek gerekmekte.   Bir de

Posted Images

• 3 weeks later...
  • 1 month later...

erza görünce "ne alaka" dedim ama neticede herkesin hayatına kimse karışamaz. favori agam, top underrated olan uchiha sasuke'dir. ondan sonra da gaara.

• 2 weeks later...

kız karakterin hepsi çöp . animelerde nadiren sağlam kız karaktere rastaladım.  kugisaki(jujutsu kaisen),berserkdeki büyücü kız (çoğu karakter sağlam zaten bu seride gerçi mangaka hakkı rahmetine kavuştu), remde fena değildi , hele fairy tail haterı olmamın nedenlerinden biri erza lanet girsin bu karaktere edens zero'da da peşimizi bırakmıyor. çoğu kişi waifu muhabbetinden seçtiğinden çok da umrumda değil.

best mc olarak gintoki diyebilirim hem de açık ara farkla , onizuka gitsin veletlere sulansın.

ichigo'yıda severim ama durumu farklı biraz.  

eren'e de bir değinelim daha ilk bölümden , shounen mclerinden sıkılan benim için çok iyi bir karakterdi ama herkesde bir nefret levi aşağı levi yukarı ben hala erenciydim final arc okumaya başladım herkes erenci oldu . aot çok sağlam seri olmasına rağmen şu levi fanları yüzünden sevemediğim serilerden oldu.aot en güzel yanı shipcilere fazla rastlamamamdı. bir zahmet shounenlerden artık güzel final beklemeyin  naruto da madara vakasından sonra herşey olur. özellikle aşırı popüler serilerde mangakalar nasıl final yapacaklarını şaşırıyorlar.

burayla alakası olmasada biraz fazla konuştum.