Jump to content

Önerilen İletiler

Biliyosunuzdur, "Sword Art Online Alicization War of Underworld" ile 4. Sezon Finalini Yaptı ve Sonda Kirito Geri Dönecek Diyordu. Buda SAO'nun 5. Sezonun Gelme İşaretidir. Sizce SAO 5. Sezonu Nasıl Bir Şey Olacak ? :sweetdrop-onion-head-emoticon:

Tanıtımlara Göre Asuna'nın Aincrad'da Yapmış Olduğu Maceraları Gösterecek Film veya Dizi Çıkaracaklarını Anlamıştım. Yada 5. Sezon'da Asuna'nın Aincrad'daki Maceralarını Kesik Kesik Göstereceklerini Düşünüyorum.:info-onion-head-emoticon:

Alice, Kirito ve Asuna Tekrar'dan Underworld'a Gidip Yönetmeye Başlayabilir. Kara Bölge'de Ayaklanma Çıkabilir veya Çok Güçlü Bir Kişi ile Savaşabilirler. Belkide Hiçbiri Olmayabilir.  AKLIM ÇOK KARIŞIK:booger-crazy-rabbit-emoticon:

NOTGÖRÜŞLERİNİZİ YORUMLARA BEKLİYORUM 

download.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sen yanlış anlamışsın 1.olarak film olarak çıkıyo 2.olarak 5.sezonu deyil olay şu 1.sezonda olan olayları bilmediğimiz şeyleri falan filan asunanın gözünden izliyeceğiz ve film 2021 de çıkıyor 2021 de çıktığda fragmanın sonunda gösteriyolar adı: Sword Art Online: Progressive The Movie buda fragman:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Üstteki yorumdaki filme ek olarak yeni sezon eğer çıkarsa [spoiler olabilir]

Spoiler

1 lvl hesaplarla Suvival MMO oynayacaklar.

Bir ara araştırmıştım ama şu an tam aklımda değil. Sanırım Kirito, Asuna ve Alice olacak yeni arcda.

Arc adı: Unital Ring

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yavuz_zzY, 4 saat önce tarihinde yazdı:

kirito artık sal beni diyo şu güzelim animeyi dahada batırmayın

1. sezonda

Spoiler

şu ensest olayı girince

salmıştım sonra arkadaş tekrar devam edelim falan diyince devam ettim, 2. sezon başları güzeldi sonra sarmadı yine bıraktım:D SAO'da nerdeyse her şey bana hitap ediyor ama niyeyse beni sarmadı seri. harem güzelse pek takmam, aksiyon severim, iseakai severim, romantizm severim ama nedendir anlamadım SAO sevmem

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eveet, en büyük sao fanı olarak konuya iniş yapmış bulunuyorum sa. Her neyse uzatmadan gelelim konuya. Şu en yukarıdaki arkadaşın verdiği bilgi doğru bu sene bir film çıkacak, kısaca timeskipsiz Aincrad arc'ını Asuna'nın gözünden göreceğimiz bir film olacak. Light Novellere bakacak olursak WOU arc'ından sonra "Moon Cradle" diye Alicization serisinin ekstrası bir tek kitaplık arc var. Yabancı kaynaklardan öğrendiğim kadarıyla bu filmde Kirito ve Asuna'nın Underworld'de geçirdikleri 200 yılı ele alıyorlar. Yanlış hatırlamıyorsam şu Eugeo ve Kirito'nun çırakları olan iki kız (isimlerini hatırlamıyorum mazur görün) ön plandaydı. Yani bu kitap animasyona geçirilirse ancak film olabilir ama adamlar henüz yeni bir film yapıyorlar Moon Cradle için uğraşacaklarını sanmam. Her neyse, Alicization bittikten sonra hala da Light Novellerde devam etmekte olan Unital Ring Arc var. Konusunu neye benzediğini tam olarak bilmiyorum sadece yabancı kaynaklardan öğrendiğim kısıtlı bilgi ve göz gezdirdiğim illüstrasyonlar var. Bu arc'taki baş karakterler Kirito, Asuna, Alice ve taaaa animenin ilk sezonunun 3. bölümündeydi yanlış hatırlamıyorsam, Kirito Sachi'yi kaybettikten sonra geri getirmek için bir yol ararken bir Boss hakkında bir bilgi simsarından bilgi satın alıyordu. Kendisi Elf Cat bir ablamızdı. Ve evet abi kendisi bu yeni Arc'ımızda baş karakter nerdeyse 10 saniye falan gözüken bir karakteri baş karakter yapmışlar. Neyse uzun lafın kısası Progressive, sao izleyen herkesin seveceği beklediği bir film olacak, Moon Cradle için bir animasyon yapmayacaklar ve Unital Ring de çok çok sonradan göreceğimiz güzel bir sezon olacak. (son cümle benim fikrim)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kofteor, Bir saat önce tarihinde yazdı:

1. sezonda

İçeriği Görüntüle

şu ensest olayı girince

salmıştım sonra arkadaş tekrar devam edelim falan diyince devam ettim, 2. sezon başları güzeldi sonra sarmadı yine bıraktım:D SAO'da nerdeyse her şey bana hitap ediyor ama niyeyse beni sarmadı seri. harem güzelse pek takmam, aksiyon severim, iseakai severim, romantizm severim ama nedendir anlamadım SAO sevmem

Kanka, hani romantizm ve harem olarak bilemem fakat isekai ve aksiyon olarak 3. sezon muhteşem bir şeydi şiddetle tavsiye ederim izlemeni.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

LaWbringer, 7 saat önce tarihinde yazdı:

Kanka, hani romantizm ve harem olarak bilemem fakat isekai ve aksiyon olarak 3. sezon muhteşem bir şeydi şiddetle tavsiye ederim izlemeni.

Bende 2.sezonda bırakmıştım olaylar hareme gidince. Çünkü bence bu animeye harem pek gitmemiş . Mis gibi çiftler işte neden olaylar hareme bağlıyor ki. Neyse 3.sezon eğer güzelse bende devam ederim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

LaWbringer, 15.02.2021 - 03:29 tarihinde yazdı:

Eveet, en büyük sao fanı olarak konuya iniş yapmış bulunuyorum sa. Her neyse uzatmadan gelelim konuya. Şu en yukarıdaki arkadaşın verdiği bilgi doğru bu sene bir film çıkacak, kısaca timeskipsiz Aincrad arc'ını Asuna'nın gözünden göreceğimiz bir film olacak. Light Novellere bakacak olursak WOU arc'ından sonra "Moon Cradle" diye Alicization serisinin ekstrası bir tek kitaplık arc var. Yabancı kaynaklardan öğrendiğim kadarıyla bu filmde Kirito ve Asuna'nın Underworld'de geçirdikleri 200 yılı ele alıyorlar. Yanlış hatırlamıyorsam şu Eugeo ve Kirito'nun çırakları olan iki kız (isimlerini hatırlamıyorum mazur görün) ön plandaydı. Yani bu kitap animasyona geçirilirse ancak film olabilir ama adamlar henüz yeni bir film yapıyorlar Moon Cradle için uğraşacaklarını sanmam. Her neyse, Alicization bittikten sonra hala da Light Novellerde devam etmekte olan Unital Ring Arc var. Konusunu neye benzediğini tam olarak bilmiyorum sadece yabancı kaynaklardan öğrendiğim kısıtlı bilgi ve göz gezdirdiğim illüstrasyonlar var. Bu arc'taki baş karakterler Kirito, Asuna, Alice ve taaaa animenin ilk sezonunun 3. bölümündeydi yanlış hatırlamıyorsam, Kirito Sachi'yi kaybettikten sonra geri getirmek için bir yol ararken bir Boss hakkında bir bilgi simsarından bilgi satın alıyordu. Kendisi Elf Cat bir ablamızdı. Ve evet abi kendisi bu yeni Arc'ımızda baş karakter nerdeyse 10 saniye falan gözüken bir karakteri baş karakter yapmışlar. Neyse uzun lafın kısası Progressive, sao izleyen herkesin seveceği beklediği bir film olacak, Moon Cradle için bir animasyon yapmayacaklar ve Unital Ring de çok çok sonradan göreceğimiz güzel bir sezon olacak. (son cümle benim fikrim)

LoL

resim_2021-02-21_212727.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.