Jump to content

Disqus Saçma Bir Sebepten Dolayı Ban Yedim

Furkannnn

Önerilen İletiler

Resimde Gördüğünüz Sonradan Bir Admin Tarafından Kaldırılmış Yorumu Yaptığım için Ban yedim , Kuralları Biliyorum Ve 1 Kuralda ''Kaba tabirler Kullanmak Yasaktır'' Yazıyordu Herhalde Bu kurala Uymadığım düşünülerek Ban Atılmış fakat Çok Kaba bir tabir kullandığımı düşünmüyorum sadece Animedeki Sansür ile ilgili böyle birşey dedim ama bunun yüzünden ban yememişsem Yetkili birisinin Neden Ban yediğimi açıklamasını istiyorum (Konuyu Yanlış Yere Açmışsam Kusura bakmayın)

Death Note - Google Chrome 18.02.2021 00_22_01.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Furkannnn, 17 saat önce tarihinde yazdı:

Resimde Gördüğünüz Sonradan Bir Admin Tarafından Kaldırılmış Yorumu Yaptığım için Ban yedim , Kuralları Biliyorum Ve 1 Kuralda ''Kaba tabirler Kullanmak Yasaktır'' Yazıyordu Herhalde Bu kurala Uymadığım düşünülerek Ban Atılmış fakat Çok Kaba bir tabir kullandığımı düşünmüyorum sadece Animedeki Sansür ile ilgili böyle birşey dedim ama bunun yüzünden ban yememişsem Yetkili birisinin Neden Ban yediğimi açıklamasını istiyorum (Konuyu Yanlış Yere Açmışsam Kusura bakmayın)

Death Note - Google Chrome 18.02.2021 00_22_01.png

Türk Anime discord sunucusuna girip ilgili kanal üzerinden moderatörlere ulaşın.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.