Jump to content

Another

Önerilen İletiler

another-another-35224354-1366-768.jpg

Bölüm Sayısı 12

Anime Yılı : 2012

Anime Türü : Gizem , Korku , Drama , Okul ,

Konusu :

26 yıl önce, orta okul üçüncü sınıfta okuyan Misaki adında bir öğrenci vardı. Onur öğrencisiydi aynı zamanda sporda da iyiydi, sınıf arkadaşları arasında
popüler olan büyüleyici bir kızdı. Aniden vefat edince, sınıf arkadaşları mezun olana kadar sanki o hayattaymış gibi davranmaya karar verdi. Daha sonra,
1998 yılının baharında Sakakibara Kouichi adında bir oğlan bu sınıfa transfer edildi ve o sınıftaki korkunç atmosferden şüphelenmeye başladı.
Özellikle de, göz bandı takan, resimlerde tek çizimler yapan Mei Misaki adındaki güzel ve soğuk kızdan.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 35
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

1 2 bölüm izledim hadi neyse dedim bari şu kızla neden konuşmuyorlar onu anlayım dedim neyse sonradan izlemeye devam ettim ki aslında öle bi kızda yokmuş bana çok saçma geldi bence daha önce bu tarz a

Waaaayyyyssss Emektar olmuş Gökay :D Another... Tüm gerizekalı karakterleri barındıran anime... Bu kadar orijinal bir konu bu kadar saçma bir senaryo ile mahvedilebilir minin güzide örneği... Çizim 10

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.