Jump to content

Disqus tartışması ve silinen yorum

zebyar

Önerilen İletiler

Selamlar arkadaşlar bu yorumu sadece orda da belirttiğim gibi meraktan yapıyorum, konu hakkında sonunda da cevap verilmeyip yorum silindiği için buraya taşımak istedim. Sizlerinde ne düşündüğünü merak ediyorum ve artık şundan eminim ki -bir ben böyle düşünüyorsam doğrudur mantığı var. Böyle bir konu üzerinde tartışmaya gerek varmı peki? Aslında yok sadece bir tık eğlendiğim için başında da söylediğim gibi merak ediyorum. Yorum da gördüğünüz gibi arkadaş orda ki cümleyi bir anime hakkında olmayan bir konuyu yorumladığımı düşünerek silme gereğinde duydu. '' Malum şeyi bekliyoruz '' cümlesinin duygu cümlesi olduğunu kavrıyamamış. Örnek olarak '' ya ne tatlı karakter '' gibi..

Şimdi bu cümlede ... adlı kitabı da hiç beğenmiyorum gibi konu değiştirip onun hakkında bir tartışma yapılmamış. Altta ki link de şuydu arkadaşlar https://media.giphy.com/media/wkW0maGDN1eSc/giphy.gif   

En son zaten sadece kendi yorumlarını bırakarak başta sorduğum soru hariç diğer yorumları silmiş.  Bu durumun bir sonuca ulaşmıyacağından da eminim kimse de gidip aa adam haklı boş boş insanların yorumlarını ne siliyorsun da demicek. Belirtmek istediğim bazı insanlar bi taraflarıyla gülüyor bu arkadaşlara. 3 5 kişi kendi çevresinde sen haklısın poh pohlaması yapabilir öyle de devam etsin. Zaten hakaret içermeyen yorumlarında silinmesi ben söz sahibim demek dışında başka birşey değil :D 

Adsız.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.