Jump to content

Darling İn The FranXX 2. Sezon gelecek mi?

Dilute

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 33
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Animeye yeni başladım ama internette baktım herkes çıkmasını istiyor ama çıkma durumu düşük

Darling İn The FranXX 2.Sezon gelcekmi bilgisi olan yazabilirmi?

bence gelicek zaten bir daha buluştular gelme olasılığı bence var. Onlar öldü desek te bir daha buluştular zaten vücutsuz varlıklarla savaştıkları için bence hayata dönmüş olarak göstermeli olası

Bakıyorumda herkes sevmiş animeyi. Ben de öyle. Her ne kadar animenin yorum kısmında başka bir animenin çakması olduğundan bahsedilse de güzel bir tepki aldığı ortada. Ben de 2. sezonunun çıkacağıını sanmam. Eğer çıkarsa ki bildiğiniz üzere

düşmanları olan varlıklar ölmedi

yeniden gelebilir. Elbette final kısmında ölüp insan olarak tekrar reankarne olmaları aslında Zero Two'nun dileğinin gerçekleşmesi gibi algılanıyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

gelede bilir gelmeyede bilir ama son bölümde

Spoiler

zero two ile hiro öldüğü için gelmeyede bilir
yada zero two ile hiro'nun tekrar canlanma olasılığı var çünkü son bölümde küçük 2 tane çocuk bi ağaç kenarında buluşuyor ve tanışıyolardı zero two ile hiro'ya çok benziyodular belki yapımcı ordan esinlenerek devam edebilir

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ZwanZwan, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Anime bitti. Finali gorunce devami gelmez diyorsun zaten. Animenin kendisi orjinal yapım. Yani mangaya yada novele gore yapilmadi. Devami gelme olasiligi neredeyse hic yok. En fazla ova gelebilir. Ayrica telif olayi yok mu ya japonyada seri bildigin Evangelion çakması. 

LegendDomates, 6 saat önce tarihinde yazdı:

Çıkmaz çünkü:

İçeriği Görüntüle

Zero Two ve Hironun ölümüyle son bulmuştu.

Bu nedenle 2.sezon gelmez.Gelmesini isterdim ama.

Aslında finali görünce 2. sezonun geleceğinden emin oldum, siz niye böyle düşündünüz anlamadım.

Sonunda yıllar sonra ruhları tekrar Dünya’ya iniyor ve 2. hayatlarında tekrar tanışıyorlar. Ve son sahnede “Yeni bir hikayenin başlangıcı” tarzı bir şey yazıyordu. Bir de yanlış hatırlamıyorsam çok fazla para kazandılar bu seriden, düşüncem 2. sezonun er ya da geç geleceği yönünde.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.