Jump to content

herkese selamlar!

rosena

Önerilen İletiler

Herkese selamlar! Adım Birgül, 17 yaşındayım ve lise üçüncü sınıfım. Yaklaşık 7-8 aydır anime izliyorum ama daha önce de izlediğim animeler var. İlk izlediğim anime tokyo ghoul. Kaç anime izlediğimi bilmiyorum ama yirmiden fazladır sanırım. Ecchi dışında her tür severim. Sanırım bu kadar. Sağlıcakla kalın!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rosena, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Herkese selamlar! Adım Birgül, 17 yaşındayım ve lise üçüncü sınıfım. Yaklaşık 7-8 aydır anime izliyorum ama daha önce de izlediğim animeler var. İlk izlediğim anime tokyo ghoul. Kaç anime izlediğimi bilmiyorum ama yirmiden fazladır sanırım. Ecchi dışında her tür severim. Sanırım bu kadar. Sağlıcakla kalın!

Aramıza hoşgeldin keyifli forumlar...:stars-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rosena, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin Birgül, ben 23 yaşında son sınıf elektrik-elektronik öğrencisiyim, yaklaşık 10 yıldır anime izliyorum. :) Arkadaşlar mekanın linkini bırakmış, istediğin gibi gelip muhabbet edebilirsin. :) Yazmaktan çekinme lütfen.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.