Jump to content

Recommended Posts

Merhaba,ben Buğra,18 yaşındayım ve bir YKS öğrencisiyim,boş vakitlerimde anime izliyor ve manga okuyorum,yaklaşık 9-10 aydır sürekli olarak anime izliyorum daha önceden Death Note'yi izlemiştim fakat bu benim animeye başlamama vesile olmamıştı. Anime izlemeye bu pandemi sürecinde evdeyken One Punch Man izleyerek başladım birkaç kısa animeden sonra uzun soluklu bir anime olan Naruto'ya başlayıp bitirdim. Şu an güncel olarak Jujutsu Kaisen ve Shingeki No Kyojin animelerini takip ediyor ayrıyeten Food Wars animesinin son sezonunu bitirmek üzereyim. Manga olarak ise; Shingeki No Kyojin mangasında güncelim,Jujutsu Kaisen mangasında 53.bölümdeyim,Jujutsu Kaisen mangasında güncel olup Kimetsu No Yaiba mangasını da bitirmek istiyorum.

En sevdiğim Anime ise; "Shigatsu Wa Kimi No Uso"dur. Bunun sebebi benim de piyano çalıyor olmam olabilir emin değilim ama ilk izlediğimden beri diğer hiçbir animede aynı duyguları yaşamadım,aynı zamanda hayatıma çok güzel klasik müzik parçaları katmış bir animedir.

Hoşgeldin. Ayrıca Kimetsu no Yaiba'nın mangasını bitirmek istiyormuşsun. Bence hiç bekleme ve direk başla. Ben bitirdim öyle ahım şahım mükemmel değil. Tahmin edilebilir. Ama tam yerini hatırlamıyorum ama 100 - 150. chapterden sonra renkli oluyor manga. Süper oluyor.

• Vega locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.