Jump to content

Selam, Ben Aytaç

Mr_Fez

Önerilen İletiler

Selam, ben Aytaç yaşım biraz küçük olduğu için yazmaktan biraz çekiniyorum ama yine de yazıcağım. Öncelikle yaşım 12 6.sınıfa gidiyorum ve anime izlemeye 7 yaşında başladım. O yaşta psikopat abimin tavsiyesi ile aot izlemeye başladım. 5 yıldır anime izliyorum. En sevdiğim anime türü fantastik büyü macera shounen türlerini iyi bir şekilde birleştirip güzel bir şekilde sunan animeler. Favori serilerim ise Black Clover ve Boku no Hero Academia diyeceklerim bu kadar.

Tanışdığımıza Memnun Oldum

Düzenlenme: Vega tarafından
Tanışma konularında öneri istemek yasaktır.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Mr_Fez başlığı Selam, Ben Aytaç olarak değiştirdi

Hoşgeldin Aytaç. :whistling-onion-head-emoticon: Ben de Mika , 17 yaşındayım. Memnun oldum. Muhabbet mekanına gelerek sohbete dalabilirsin:)

Aot'a küçük kardeşlerini başlatan abi/ablalarla çok fazla karşılaşıyorum ve gerçekten inanılmaz benciller:onionfacepalmplz: Umarım kötü bir izlenim vermemiştir sana Aot:booger-crazy-rabbit-emoticon: Black Clover ben de severim. Tekrardan hoş geldin..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mika-desu, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Hoşgeldin Aytaç. :whistling-onion-head-emoticon: Ben de Mika , 17 yaşındayım. Memnun oldum. Muhabbet mekanına gelerek sohbete dalabilirsin:)

Aot'a küçük kardeşlerini başlatan abi/ablalarla çok fazla karşılaşıyorum ve gerçekten inanılmaz benciller:onionfacepalmplz: Umarım kötü bir izlenim vermemiştir sana Aot:booger-crazy-rabbit-emoticon: Black Clover ben de severim. Tekrardan hoş geldin..

teşekkür ederim ama abim o zaman küçüktü biraz cahildi ama aottan baya korkmuştum o yaşta ama artık bir sıkıntı yok hoşbuldum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Aytaç. Güzel bir seriden başlamışsın ben sadece ilk sezonunu izlemiştim diye hatırlıyorum. Forumdaki manga/anime arşivleri, tanıtımlar vs. genellikle ayrıntılıdır incelemeni tavsiye ederim. Belki hoşuna gidebilecek bir şeyler bulursun. Onun dışında buranın aktif bir muhabbet kanalı da var namı diğer dutluk oraya gelip muhabbet etmeni isterim. Çekingenliğini alsınlar bir :D. Diyeceklerim bu kadar benimde, aramıza hoş geldin :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin Aytaç, travmatik de olsa en azından anime/manga dünyasına adım atmışsın. Tebrikler:thank_you__onion_by_elcerbero:

Forumda soru veya sorunların olsun olmasın konuşmaktan çekinme, kurallar dahilinde istediğini yapabilirsin.

Öncelikle bir abla tavsiyesi olarak kuralları okuduğundan emin ol:blush-crazy-rabbit-emoticon: 

Keyifli forumlar :onion_head___smooch___by_elorae_chan:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.