Jump to content

Wit Studio neden Attack On Titan'ın 4. Sezonunu Yapmadı ?

CarryDesign

Önerilen İletiler

CarryDesign, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

4. Sezonun 3. Sezondaki gibi 2. Part olacağını sanmıyorum ama olursa Attack On Titan sevenler için iyi karşılanır.

Animeyi yarıda mı bırakacaklar?Hiç olmadı movie çıkarırlar ki bu bile olayları toplamaya yetmez. 16×16 olacak diye biliyorum ama ben..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mika-desu, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Animeyi yarıda mı bırakacaklar?Hiç olmadı movie çıkarırlar ki bu bile olayları toplamaya yetmez. 16×16 olacak diye biliyorum ama ben..

Pek fazla bende o konuda hakim değilim kendi düşüncemi söyledim. İnternette okuduğum bilgiye göre Attack On Titan'ın Mangası Corona Virus yüzünden durduruldu ve uzun bir süre durdurulursa Manga bitene kadar bölümler gelmeye devam ondan sonra ise 2 haftada 1 olabilir Anime yada durdurabilirler Attack On Titan'ı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

CarryDesign, 14 dakika önce tarihinde yazdı:

Pek fazla bende o konuda hakim değilim kendi düşüncemi söyledim. İnternette okuduğum bilgiye göre Attack On Titan'ın Mangası Corona Virus yüzünden durduruldu ve uzun bir süre durdurulursa Manga bitene kadar bölümler gelmeye devam ondan sonra ise 2 haftada 1 olabilir Anime yada durdurabilirler Attack On Titan'ı.

Böyle bir bilgi bilmiyorum açıkçası.  Manganın 1 bitmesine 1 bölüm kala durdurulacağını pek sanmıyorum, Nisan'da final animenin bitişiyle olacak diye biliyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yanlış hatırlamıyorsam wit stüdyodan belli bir süre dilimi içinde bitirilmesi istenmiş fakat  wit stüdyo bu kadar kısa zamanda yapamayacaklarını açıkladığı için mappa'ya aktarılmıştı . Sonuç olarak çizimler ortaya çıktıktan sonra o kadar nefret kötü yorumu gitmiş ki stüdyoya ben bile üzüldüm. Benim açımdan bakarsanız o kadar önemli bir fark olduğunu düşünmüyorum fakat sonuçta son sezonları biraz daha bekleyip daha güzel çizimlerle gelebilirlerdi . 1.sezon ve 2. sezon arasında 4 yıl gibi bir süre varken daha güzel çizimler için bekliyebilirdik sanırım :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Mileydi locked ve unlocked this konu
CarryDesign, 15 saat önce tarihinde yazdı:

4. Sezonun 3. Sezondaki gibi 2. Part olacağını sanmıyorum ama olursa Attack On Titan sevenler için iyi karşılanır.

2 part olmalı çünkü şu an mangadan 2 yıl gerideyiz ve bitmesine 3 bölüm kaldı 2 yılı 3 bölüme sığdıramayacaklarından dolayı 2. partı yapmak zorundalar

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Net 2 part olacak, 2 part olmazsa çok büyük harcanır bu Anime. Movie'nin bile yeteceğini düşünmüyorum, mangasını okumadım fakat birazcık baktığımda mangadan ne kadar geride olduğumuzu görebiliyoruz. Benim kafamda sürekli acaba Anime Mangasından farklı birşey yapmış mıdır sorusu geliyor. Mangasıyla animesi arasında çok fark var mı?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.