Jump to content

Recommended Posts

Kane_Freeman, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Çok güzel çizimler. Bir çöp adam bile çizemeyen birinden duymak ne derece hoş olur bilmiyorum ama bence sende yetenek var.

bence o kadar da güzel değiller. bende çizmeye başlayalı 3 hafta oldu. 3 hafta önce bende çöp adam çiziyordum

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Dj-Morphosis
      MangaHanta İş Başında!

Merhabalar!

MangaHanta bağımsız olup kendi çevirilerini yayınlayan bir manga okuma sitesidir.
      Kuruluşumuzun amacı ise;
      Yarım kalmış, hiç çevirisi yapılmamış, ve güncel yeni mangaların çevirisi yapıp okuyucuya sunmaktır.
      Elbette en iyi şekilde okuyucuya güzel seriler sunacağız.

Çevirileri Devam Eden Seriler:
      Sousei no Onmyoujı Hitogatana Ballroom e Youkoso Vanitas no Carte Sheng Wang Itsuwaribito Utsuho Beauty Game Boku Wa Mari No Naka     Kaguya-Sama wa Kokurasetai: Tensai-tachi no Renai Zunousen May I Shake Your Hand

Tamamlananlar
      Happiness Back Stage!! (yaoi) (Tamamlandı) God Eater - Kyuuseishu no Kikan Tsuki Akari no Shoutaijou Gerisa Crimson Shell Watashitachi no Shiawase na Jikan Bride of Enma Mahouka Koukou no Rettousei - Tsuioku Hen Maou na Ore to Fushihime no Yubiwa Ara verilenler Reimei no Arcana  Niijiro Days Platinum End Brave Frontier - Bakuen Max! Vargas Senki God Eater - The Spiral Fate Madara Hanekoi Lion ------------------------------------------------------ Daha fazla seri alacağız ama şuan  ekip üye sayısına göre  seri alışmıştır.
      Seriler hazır ve hazırlanan  bölümlerde var siteye toplu bir yükleme yapacağız :)

Bizimle çalışmak, bize katılmak isteyen ÇEVİRMENLİK ve EDİTÖRLÜK tecrübesi olan  arkadaşları elbette bekliyoruz !
      Bize katılmak için Facebook sayfamıza mesaj atabilir  veya [email protected]'a mail atarak bizimle  iletişime geçebilirsiniz.  
        ----------------------------------------------------------------------
      www.mangahanta.com

• By RastPuff
      selam arkadaşlar ben 3 ay önce baka to test to shoukanjuu animesini bitirdim ve bağlandım animeye mangasını arıyorum ama bulamıyorum okuyacak bir manga sitesi önerir misiniz
    • By Nevolika
      Uzun zamandır aklımda böyle bir sohbet konusu açıp bu konuda yeteneği ve ilgisi bulunanlarla sohbet edip fikir edinmek istiyordum. Umarım manga çizmeye yeteneğiniz veya ilginiz varsa burada buluşup eğlenceli bir ortam oluşturarak sohbet edebiliriz. 🌼

Geçen gün yapmaya başladığım birkaç mangayla başlamak istiyorum yazıma. Death Note'u izledikten ve mangasını da okuduktan sonra kendi kendime dedim ki neden ben de ufaktan biraz manga çizmeye başlamıyorum ki? Hem sosyal medyada geçirdiğim süreyi azaltır hem de kendime bir stres atma bahanesi bulurum fena mı diye düşündüm ve mangadaki en sevdiğim sahnelerden oluşan bir kolaj yapmaya karar verdim. İlk olarak Ryuzaki'nin düşünceli bir şekilde oturup Kira hakkında teoriler ürettiği şu sahneyi çizmeye çalıştım. Her güne bir sahne bölüştürerek çizmeye karar verdim ve iki günde bunları yapmaya çalıştım. Yaparken çok eğleniyor, bir yandan da müzik dinliyorum. Aşağıya ekliyorum fotoğrafı. Ne kadar başarılı oldum siz söyleyin 😅

Bu şekilde işte arkadaşlar, biliyorum çok eksiğim ve teknik hatam var ama inanın bunu yapmaktan çok zevk alıyorum ve hobiden fazlası olsun istiyorum. Hayalim matematik öğretmeni olmak ama eğer başarabilirsem hep manga çizmek ve belki de başta hobi olan bu işi başka bir gelir kaynağı haline getirmek istiyorum. Umarım bu yolda azimle ilerleyebilir ve hayallerime ulaşabilirim. Lütfen yorum yaparken henüz 17 yaşında olduğumu ve eğitim almadan bu şekilde çizmeye gayret ettiğimi göz önünde bulundurun 🧡

Okuduğunuz için çok teşekkür ederim, yorumlarda buluşalım olur mu? Kendinize iyi bakın 🌼
    • By Anteiku
      Herkese merhaba, umarım keyfiniz yerindedir.

Ufak ama samimi fansubımız ANTEIKU için yeni ekip üyeleri arıyoruz. Animenin yanı sıra manga da çevirecek ekibimiz 15 yaşından büyük ve sorumluluk sahibi üyelere açıktır. Encoder ve çevirmen alımları için aşağıdaki linkten Discord adresimize gelebilir, bir kahvemizi içip aklınıza takılan konular hakkında daha derin bilgi sahibi olabilirsiniz. Çevirmenlerimizden herhangi bir tecrübe beklemesek de manga için tecrübe arıyoruz. Ayrıca her ikisi için de İngilizce ve Türkçeye yeterince hakim olmanız gerekiyor. Tecrübesi olmayan çevirmenler için yardımcı olacağız hiç merak etmeyin. ^-^

ANTEIKU YOUKOSO!

https://discord.gg/w6hzsg9V

• By haikurema
      HaikuremaSubs, Temmuz 2016 tarihinden beri faaliyette olan, kendi isteğine göre anime, manga, novel vb. içerikleri Türkçeye kazandırıp bu alan adıyla çeşitli çevrim içi okuma ve izleme sitelerinde yayınlayan tek kişiden oluşan gönüllü bir bağımsız fansub idir.  

Blog Adresi
      Facebook Sayfası
      Discord Davet Bağlantısı

Tamamlanan projeler:
      Back Street Girls: Gokudolls
      Beelzebub-jou no Okinimesu mama.
      Chibi Devi!
      Dungeon Seeker
      Fukigen na Mononokean Tsuzuki
      Gakuen Babysitters
      Hakumei no Tsubasa (Pokémon: Twilight Wings)
      Hametsu no Mars
      Jingai-san no Yome
      Kami-tachi ni Hirowareta Otoko
      Naisho no Tsubomi
      Omoi, Omoware, Furi, Furare
      Servamp Movie: Alice in the Garden
      Servamp Specials
      Tenrou: Sirius the Jaeger
      Wei, Kanjian Erduo La!
      Wei, Kanjian Erduo La! 2
      Yume-iro Patissiere
      Yume-iro Patissiere SP Professional

Devam Eden Projeler:
      Charlotte's Letter
      Daa! Daa! Daa!
      Seijo no Maryoku wa Bannou Desu
      Tenbin wa Hana to Asobu

Askıda Olan Projeler:
      Shoujo☆Kageki Revue Starlight

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.