Jump to content

Merhaba ben pambuk

pambuk

Önerilen İletiler

Merhaba ben pambuk. 14 yaşındayım lise 1e gidiyorum  ppden anlaşılacağı gibi metal müziği çok severim , reddit favori sosyal medyam , piskoloji ve fiziği severim.

Çevrem ve yaşımdan dolayı 2-3 ay öncesine kadar hiç anime izlememiştim şu ana kadar izlediklerim veya izlemeye devam ettiklerim ;

Death not

Given

Konsuba

Dr.stone

Yakusoku no Neverland

K-on

az ancak çoğalacak

Birde veda etmeden sorayım animeler bittikten sonraki boşluk onun çözümü varmıdır ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pambuk, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

Merhaba ben pambuk. 14 yaşındayım lise 1e gidiyorum  ppden anlaşılacağı gibi metal müziği çok severim , reddit favori sosyal medyam , piskoloji ve fiziği severim.

Çevrem ve yaşımdan dolayı 2-3 ay öncesine kadar hiç anime izlememiştim şu ana kadar izlediklerim veya izlemeye devam ettiklerim ;

Death not

Given

Konsuba

Dr.stone

Yakusoku no Neverland

K-on

az ancak çoğalacak

Birde veda etmeden sorayım animeler bittikten sonraki boşluk onun çözümü varmıdır ?

Hoş geldin pambuk.Ben de 17 yaşındayım.Farklı bir anime izleyerek o boşluğu doldurabilirsin. :D 

Sohbet etmek istersen mekana bekleriz.:cute1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pambuk, 16.03.2021 - 19:04 tarihinde yazdı:

Death not

Given

Konsuba

Dr.stone

Yakusoku no Neverland

K-on

az ancak çoğalacak

Merhaba Pambuk, turkanimetv anime izleme platformunun forumuna hoş geldin. 

Kendine zaman tanıyıp bir süre animelerden uzaklaşmak ve sonra tekrar izlemeye dönmek bugüne kadar bulduğum en işe yarar çözüm.

Forumda iyi eğlenceler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pambuk, 16.03.2021 - 19:04 tarihinde yazdı:

Death not

Given

Konsuba

Dr.stone

Yakusoku no Neverland

K-on

az ancak çoğalacak

sondaki soruna cevabım malesef çözümü yok:boohoo-crazy-rabbit-emoticon::studing_is_boring__onion_by_elcerbero: ve önerebileceğim animeler Wotakoi, toilet bound hanako kun, miss kobayashi's dragon maid, asobi asobase, love is war :))

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.