Jump to content

Merhaba :)

Lay_Lay_Lom

Önerilen İletiler

Sonunda kayıt olabildim    :cheer2-onion-head-emoticon::cheer1-onion-head-emoticon:

Bana LayLayLom diyebilirsiniz ve Hatay'da yaşıyorum.  :waiting-onion-head-emoticon:

Anime izlemeye geçen yıl arkadaşımın zoruyla başladım (iyiki başlamışım) onun için daha sadece Naruto'yu bitirebildim ama şu anda da One Piece izliyorum yakında onu da bitirecem :) Daha izlemek istediğim bir sürü anime var onları da izleyeceğim ve bu süreçte her bitirdiğim seriden olan boşluğu doldurmak ve sıkıntımı geçirmek için burada da aktif olmaya çalışacağım :victory-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 9 saat önce tarihinde yazdı:

Öncelikle hoş geldin, kendini biraz da tanıtırsan konu için daha iyi olur. :) Muhabbet etmek istersen buraya gelebilirsin;

Hoş buldum, herşeyi yeni çözmeye başladığım için biraz kısa kaldı :) Muhabbet için de gelirim bi ara :waiting-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Lay_Lay_Lom, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Hoş buldum, herşeyi yeni çözmeye başladığım için biraz kısa kaldı :) Muhabbet için de gelirim bi ara :waiting-onion-head-emoticon:

İlk mesajını düzenleyerek değiştirebilirsin. :) Onun haricinde başka merak edip sormak istediğin bir şey olursa bana veya arkadaşlara çekinmeden sorabilirsin. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Lay_Lay_Lom başlığı Merhaba :) olarak değiştirdi
pegasusejder, 43 dakika önce tarihinde yazdı:

İlk mesajını düzenleyerek değiştirebilirsin. :) Onun haricinde başka merak edip sormak istediğin bir şey olursa bana veya arkadaşlara çekinmeden sorabilirsin. :)

Bu şekilde uygunmu? Çünkü biri bana uyarı atmış :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Lay_Lay_Lom, 47 dakika önce tarihinde yazdı:

Bu şekilde uygunmu? Çünkü biri bana uyarı atmış :)

Evet, evet bu şekilde gayet iyi olmuş. :) Uyarıyı buradan değil de muhtemelen başka bir yere yazdığın bir şeyden dolayı almışsındır, başka hangi konuya yazmıştın?

Tekrardan hoş geldin LayLayLom, ben de 7 yıl falan İskenderun'da yaşamıştım. :) Sen de benim gibi büyük serileri devirerek başlıyorsun herhalde. :D Hemen hemen senin yaşında başlamıştım ben ve ilk animem Bleach idi, ondan sonra One Piece izlemiştim. One Piece çok güzel ama animesi sıkabiliyor, sana tavsiyem manga okumayı seviyorsan mangasını oku. :) 

Buradan pek muhabbet çevirmek de uygun olmaz attığım linke gelerek muhabbet edebilirsin. :)

@Lay_Lay_Lom bu arada bi ne olur ne olmaz söyleyeyim dedim, gerçek ismini vermek zorunda değilsin, hani kendimi tanıtmam lazım diye zorladıysan eğer. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pseudohomophylus, 47 dakika önce tarihinde yazdı:

Uyarı almışsan nedenini yetkililere özel mesaj yoluyla sorabilirsin. Uygun bir vakitte dönüş yapacaklardır.

Hoş geldin LayLayLom , ben Homhom tanıştığıma memnun oldum. Forumda iyi eğlenceler :thank_you__onion_by_elcerbero:

Bilgilendirme için teşekkür ederim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nariasus, 20.03.2021 - 15:25 tarihinde yazdı:

hoş geldin hemşehrim naruto ve one piece i aradan çıkarırsan aşırı rahatlarsın onlardan sonra tokyo ghoul'a başlayabilirsin, iyi seyirler :)

Hoşbuldum :) Önerin için teşekkür ederim bir ara bakmaya çalışırım, sana da iyi seyirler :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.