Jump to content

Merhaba :)

Lay_Lay_Lom

Önerilen İletiler

• 3 hafta sonra...
koemiikun, 23.03.2021 - 21:11 tarihinde yazdı:

merhaba uzun zamandır anime izliyorum ama çevremde kimse izlemediği için bu konuda yalnız kalıyorum bir weeberımda olmadığı için çok zooor. ama şimdi belki sizlerle arkadaş olurum diye düşündüm :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Merhaba :hi-onion-head-emoticon: Öncelikle mesajını baya geç gördüm kusura bakma :) Bende aynı şeyi yaşıyorum çevremde anime izleyen çok az kişi var :dying-onion-head-emoticon: Ama umarım en azından burda anime hakkında konuşabileçeğimiz arkadaşlar bulabiliriz :cute1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Lay_Lay_Lom, 18.03.2021 - 23:46 tarihinde yazdı:

Sonunda kayıt olabildim    :cheer2-onion-head-emoticon::cheer1-onion-head-emoticon:

Bana LayLayLom diyebilirsiniz ve Hatay'da yaşıyorum.  :waiting-onion-head-emoticon:

Anime izlemeye geçen yıl arkadaşımın zoruyla başladım (iyiki başlamışım) onun için daha sadece Naruto'yu bitirebildim ama şu anda da One Piece izliyorum yakında onu da bitirecem :) Daha izlemek istediğim bir sürü anime var onları da izleyeceğim ve bu süreçte her bitirdiğim seriden olan boşluğu doldurmak ve sıkıntımı geçirmek için burada da aktif olmaya çalışacağım :victory-onion-head-emoticon:

Hoş geldin LayLayLom, iyi forumlar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.