Jump to content

Anime önerebilecek bir arkadaş istiyorum

EserChan

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 34
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Adım Eser 16 yaşındayım Anime izlemekten başka bir şey yapmıyorum birde arada bir valorant giriyorum :s   Artık eskisi gibi anime bulamıyorum bulmakta zorluk çekiyorum yeni çıkan çoğu animey

İnstagramda edit sayfam var zaten 127 tane anime bitirdim ama konuşabiliriz ig'den iletişime geçebiliriz sizin ile mesaj olarak atabilirsiniz bana buradan    

selam adım talha 15 yaşındayım bende anime hakkında konuşacak birisi arıyordum istersen bir ara instagramdan yazabilirsin 5 6 yıldır anime izliyorum ve birçok seri önerebilirim ig:talhaaaoo

Posted Images

BezleGelencafer, 10 saat önce tarihinde yazdı:

ünlü ama türkiyede pek de ünlü olmayan bir anime önerim adı steins gate ve hani belli animeler vardır sonunda bi OHA LAN OHAAAAAA dersin aynen öyle bir anime =)

aga stenis:gate'nin tr de pek bilinmemesi çok koyuyor konusu olsun işleyişi olsun bir çok sahnede paradoksa giriyorsun ayrı bir teması var

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kaan106468, 14 saat önce tarihinde yazdı:

la ben 19 um 20 olcam hala anime izliyom kendimi daha çok küçük hissetmeye başladım burdakiler 15 yaşındayım diyince :D

reis 19da olsan 20de olsan farketmez bak geçenlerde forumda 40 yaşında bir abimiz vardı oğluna öneri istiyordu daha ne diyelim :S

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.