Jump to content

Herkese merhaba :)

narsus

Önerilen İletiler

Herkese selam arkadaşlar! Adım Yiğit , 17 Yaşındayım ve daha 2 ay önce anime izlemeye başladım.  2 ayda yaklaşık 30 anime serisi bitirebildim. Fakat çok bilindik , efsane denilen animelerin neredeyse %90'nını izlemedim daha. Hem animeler hakkında konuşabileceğim hem de arkadaşlık edebileceğim birilerini arıyorum :) Uygun gören varsa İnstagram veya Twitter hesabını yazarsa ben kendisine ulaşabilirim :) Biraz uzun oldu fakat Minna! Yoroshiku Onegaishimasu!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

narsus, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

Herkese selam arkadaşlar! Adım Yiğit , 17 Yaşındayım ve daha 2 ay önce anime izlemeye başladım.  2 ayda yaklaşık 30 anime serisi bitirebildim. Fakat çok bilindik , efsane denilen animelerin neredeyse %90'nını izlemedim daha. Hem animeler hakkında konuşabileceğim hem de arkadaşlık edebileceğim birilerini arıyorum :) Uygun gören varsa İnstagram veya Twitter hesabını yazarsa ben kendisine ulaşabilirim :) Biraz uzun oldu fakat Minna! Yoroshiku Onegaishimasu!

Hoş geldin Yiğit, eğer gelip muhabbet etmek istersen mekanın linkini buraya bırakıyorum. :))

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.