Jump to content

Gintama

Önerilen İletiler

iki göz gezdirdim ginchanım her zamanki gibi dehşet siyah beyaz daha da bir dehşet :D

ama gerek yok shoujo ları mesela okuamyı tercih ederim ama komedi türü bence mangaya pek uymuyor gintamanın komikliklerinden biri ani tepkiler,duygu değişiklikleri , laf sokmaları bunları mangada tatmak zor olacaktır ..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 48
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Selamlar,   Gintama mangasının çevirisi, animenin kaldığı yerden itibaren(411. bölüm) devam etmektedir. Yeni bölümlere imzamdaki adresten ulaşabilirsiniz. Bilmeyip de okumak isteyenlere duyurulur :)

Gintoki;en sevdiği şey çilekli süttür ve sürekli, düz saçlara sahip olmak ister kagura ;hapşırırken micheal jackson diyen tek karakterdir shinpachi;insan giyen gözlüktür.yüzde 90 gözlükten oluşmuştu

Sen de benim amacımı anlamamışsın belli ki... Tabi ki herkes Gintama'yı izlemek sevmek, zorunda değil ve olumsuz düşüncelerini herkes söyleyebilir ama saygısızlık etmeden. Seçtiğin kelimeler yanlış ve

Arkadaşlar bende başlasam mı diyorum ama lastik çocuğu izlemiyorum :P bleach sarmadı :-\ dragon ball ı tv den izlediğim kadar hatırlıyorum yani elimde bir tek naruto var ne dersiniz fransız kalırmıyım? :D

Aynen. Tıpkı senin gibiyim. İzle hemen. :o

Resmi ekleyen

Bleach karakterlerini falan az buçuk biliyorsan yeter yani. Dragonball hakkında çok yapıyorlar. Ordaki karakterleri bilsen de yeter yani pek birşey yok.. Naruto izlediysen tamam zaten. ;D :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.