Jump to content

One Piece bu saatten sonra başlanır mı ?

ardhy

Önerilen İletiler

pegasusejder, 23.03.2021 - 16:09 tarihinde yazdı:

Hmm animesinin başları gene güzel gidiyor ve fillerları falan atlamanı tavsiye ederim ama bence mangayı okuman daha iyi olur. İki sebebi var, birincisi mangadan animeye aktarılırken her zaman bilgi eksikliği oluyor, ikincisi doldurma sahneler, yani mangaya uyarlı gitse de araya gereksiz sahneler ekleyerek iyice uzatıyorlar, mesela mangada olan 2 panellik dövüşü animede 20 dakika boyunca sürdürebiliyorlar. 

Mangasına başlarsan hem daha çabuk güncele gelirsin hem de kafan daha rahat eder. :)

Başları izliyorum şuan da 30. bölümlerdeyim ilk filmi izledim, hangi bölümlerden sonra mangasından devam etmemi önerirsin

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 44
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

reis ben 723.bölümdeyim ve her bölümü harika karakterlerin geçmişlerini felan güzelce anlaltıyorlar teması zaten güzel başla aga başla ben sırf zoro için izledim animeyi ondan sonra tüm karakterleri s

İzle hem yeni bölüm gelmesini beklemek zorunda değilisin :D

Başlamak için daha iyi bir zaman olamazdı bence hemen şimdi başlamalısın . atlayarak gitmeni önermem çünkü her şey birbiriyle bağlantılı 100. bölümde işlenen bir konu 600. bölümde karşına çıkabiliyor.

Posted Images

VinsmokeSanji, 23.03.2021 - 16:08 tarihinde yazdı:

Başlamak için daha iyi bir zaman olamazdı bence hemen şimdi başlamalısın .:bye2-onion-head-emoticon: atlayarak gitmeni önermem çünkü her şey birbiriyle bağlantılı 100. bölümde işlenen bir konu 600. bölümde karşına çıkabiliyor. Bazı arclar gerçekten çok uzun onların filmleştirilmiş halleri var bence onları izlemen daha akıllıca olur örneğin alabasta arcı 

not tayfaya Sanji katılana kadar biraz sıkıcı ilerliyor ama Sanji katıldıktan sonra sürükleyici yarıda bırakma yani 

evet sanjinin olduğu bölümlere daha yeni geldim ve geröekten ilginç bir karakter aynı zamanda bu bölümlerde olan olaylar çok iyi. devam edeceğim yüksek ihtimalle

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sShoguNn, 23.03.2021 - 23:59 tarihinde yazdı:

ben en son izleyemem uğraşamam diye düşünürken 600'lü bölümlerdeydi one piece

şimdi ise daha da uzaklaştı

ben şahsen izlediğim anime miktarından dolayı bu noktada artık 24 bölümlük bir animede bile aynı karakterlerden sıkılıyorum. dolayısıyla yüzlerce bölümlük bir animeyi hayatta izleyemem. narutoyu bile zor bitirmiştim zamanında. kaldı ki o yıllar önceydi ve o zamanlar hala tahammülüm vardı. artık bu noktada beğeni tahammül sınırları daha da daraldı.

haklısın özellikle son dönemlerde çıkan animelerin de bölümleri bi hayli kısaldı, ortalama bölüm sayıları 12-23 civarında artık full sezon sezon ilerliyo animeler, haliyle gereksiz dramaya ve uzatılmış sahnelere tahmmül kalmıyo artık. bu yüzden bu kadar bölüm sayısı beni de korkutmuştu aam çok fazla sayıda kesinlikle başlamalısın önerisi görünce başladım ben de. şuan ilk bölümlerdeyim ve üç günde 30 civarı bölüm izledim. aşırı akıcı ve eğlenceli bir anime ilerde ortalarında bıraksam bile çok pişman olmayacağım herhalde çünkü çok keyifli vakit geçirtiyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Euphyia, 24.03.2021 - 00:24 tarihinde yazdı:

Başlanmaz One Piece ilk başladığımda 700 lerdeydi   , günde 80 bölüm izlediğim oluyordu taa ki 500 lere kadar ondan sonra bi fight oluyor 20 bölüm sürüyo evet şaka gibi ama  Luffy'nin bi fightı ortalama 20 bölüm sürüyo böyle bir şey olabilri mi oluyor açıkçası şuan güncel takip ediyorum kaçıncı bölümde olduğumu bile bilmiyorum 10 bölüm mü izleyecem 964 yayındaysa 954 den başlıyorum zaten ilk 7 dakika özet öncesini anlatıyor hiç bi heyecanı yok :) hevesin kursağında kalır ha illa seviyosan bu temada bi anime büyük savaş  bölümleri var bütün korsan kralı deniz amiralı felan savaşıyor oradan sonra bırak izlemeyi :)

teşekkür ederim tavsiye için. ben de o tarz bölümler başlayınca bırakackmışım gibi geliyor ama hiç istemezsem mangadan devam edebilirim de bu yüzden en azından 500lere kadar izleyeceğim tekrardan saol

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

başlamassan hata etmiş olursun gerçekten sana şu kadar diyim şuana kadar baya uzun anime izledim shonen olsun seinen olsun ama sadece 1 tanesi aynı tadı verdi oda zaten aynı yayıncının çıkardığı dragon ball dı yoksa one piece bence hepsinden daha iyi izledinmi bırkamassın başla hemen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şahsi düşüncem animeden başla evet bazen konuları çok uzatıyorlar ama güncele gelincede beklemekten sıkılırsın animeyi en baştan izlemeni tavsiye ederim  ben one piece i 4 kere filan en başından bitirdim yani öneririm yukarda bi arkadaşında dediği gibi sanji tayfaya eklenene kadar sıkıcı gelebilir ondan sonra eğlenceli oluyor 300 bölüme kadar az ciddiyet bol komedi var ondan sonra yüksek komedi orta ciddiyet vesayire artıyor en başından izle emin ol çok hoşuna gider ve çok uzun sürer diyede endileşenme bi kere kapıldığında bi bakarsın bitirmişsin :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ardhy, 25.03.2021 - 14:37 tarihinde yazdı:

evet sanjinin olduğu bölümlere daha yeni geldim ve geröekten ilginç bir karakter aynı zamanda bu bölümlerde olan olaylar çok iyi. devam edeceğim yüksek ihtimalle

Dediğim gibi Sanjiden sonra hikaye daha sürükleyici oluyor ama bazı arclar gereğinden fazla uzun onun yerine renkli mangasını okuyabilirsin . türkçesi var 

684ec444c4b1f599862ef0606514589f.gif

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.